2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodach: 200301, 200201, 170107, 200307, 200128, 200127*, 200121*
Beschreibung: 4. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów dostarczonych przez Zamawiającego w ramach następujących części: 1) Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane odpady komunalne w ilości 3960,0 Mg”, 2) Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – BIO + zielone w ilości 668,5 Mg”, 3) Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – odpady budowlane i rozbiórkowe w ilości 227,5 Mg”, 4) Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – wielkogabaryty w ilości 1274,5 Mg”. 5) Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 21*” 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości. 6. W zakresie części nr 1 Zamawiający deklaruje dostarczanie minimalnej ilości odpadów 1200 Mg. 7. W zakresie części nr 5 „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 21*” Zamawiający przewiduje zagospodarowanie odpadów: 1) 20 01 28 Farby, tusze, farby drukarskie, klej, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 – w ilości 27,9 Mg, 2) 20 01 27* Farby, tusze, farby drukarskie, klej, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne – w ilości 0,32 Mg, 3) 20 01 21* Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć – w ilości 0,43 Mg. 8. Transport odpadów - samochodami ciężarowymi z przyczepami. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego. 9. Wykonawca zobowiązany jest do przesłania Zamawiającemu do dnia 10 stycznia 2027 roku dokumentu potwierdzającego recykling odpadów dla przedstawionych w poniższej tabeli rodzajów odpadów. Lp. Kod odpadu Nazwa odpadu Wymagany minimalny poziom recyklingu 1 20 02 01 BIO + zielone 100 % 10. Miejsce, do którego zamawiający będzie dostarczał odpady winno spełniać następujące wymogi: 1) posiadać utwardzony dojazd do miejsca dostarczania odpadów umożliwiający ruch pojazdów samochodowych o masie całkowitej do 45 ton oraz zapewniony odpowiedni plac manewrowy do rozładunku samochodu ciężarowego z przyczepą, 2) dojazd do miejsca przekazania odpadów powinien odbywać się drogami publicznymi lub przez teren stanowiący własność odbiorcy. 11. Miejsce, z którego dostarczane będą odpady: województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Błażowa, miejscowość Błażowa, ul. Myśliwska 9, działka nr ewid. 158/9.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione koniecznością kontraktacji zamówień i zabezpieczenia możliwości świadczenia usług odbierania odpadów i przekazywania ich do zagospodarowywania od dnia 2026-01-01.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane odpady komunalne w ilości 3960,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane odpady komunalne w ilości 3960,0 Mg”. 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości. 6. W zakresie części nr 1 Zamawiający deklaruje dostarczanie minimalnej ilości odpadów 1200 Mg.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – BIO + zielone w ilości 668,5 Mg”
Beschreibung: Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – BIO + zielone w ilości 668,5 Mg”. 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – odpady budowlane i rozbiórkowe w ilości 227,5 Mg”
Beschreibung: Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – odpady budowlane i rozbiórkowe w ilości 227,5 Mg”. 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – wielkogabaryty w ilości 1274,5 Mg”
Beschreibung: Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – wielkogabaryty w ilości 1274,5 Mg”. 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 21*”
Beschreibung: Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 21*” 5. Podana ilość odpadów jest ilością szacunkową przyjętą na potrzeby oszacowania i porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo dostarczenia odpadów w mniejszej lub większej ilości. 7. W zakresie części nr 5 „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 21*” Zamawiający przewiduje zagospodarowanie odpadów: 1) 20 01 28 Farby, tusze, farby drukarskie, klej, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 – w ilości 27,9 Mg, 2) 20 01 27* Farby, tusze, farby drukarskie, klej, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne – w ilości 0,32 Mg, 3) 20 01 21* Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć – w ilości 0,43 Mg.
Interne Kennung: JE/BZP/03/2025 - Część 5