708893-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitsausrüstung – Doplnění palubních jednotek ETCS do SHV – MVTV 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoplnění palubních jednotek ETCS do SHV – MVTV 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybavení 8 ks speciálních hnacích vozidel řady MVTV 2 palubní částí systému ETCS (retrofit).
Interne Kennung80125069
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35121000 Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to za následujících podmínek realizovanou následujícím způsobem. Zadavatel si vyhrazuje možnost snížení počtu vozidel, na kterých má být předmět veřejné zakázky realizován, a to v případě, že dané vozidlo bude vyřazeno z provozu z důvodu jeho poškození a neschopnosti sloužit původně určenému účelu (toto nastává zahájením procedury likvidace vozidla dle vnitřních předpisů Zadavatele).