See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych specjalistycznej aparatury medycznej firmy SIEMENS oraz modernizacja Cyklotronu Eclipse RD
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych specjalistycznej aparatury medycznej firmy SIEMENS oraz modernizacja Cyklotronu Eclipse RD
Vorherige Bekanntmachung: 557257-2025
Interne Kennung: 286/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1- Opieka serwisowa urządzeń firmy Siemens
Beschreibung: Grupa 1- Opieka serwisowa urządzeń firmy Siemens
Interne Kennung: 286/P/2025- Grupa 1