See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publikacja ogłoszeń prasowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje publikację ogłoszeń prasowych (obwieszczeń, komunikatów, raportów, artykułów, wkładek tematycznych, nekrologów, kondolencji, itp.) w dziennikach (tytułach prasowych) w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ I – publikacja ogłoszeń prasowych w dzienniku o zasięgu regionalnym, 2) CZĘŚĆ II – publikacja ogłoszeń prasowych w dzienniku o zasięgu ogólnopolskim. 2. Publikacja ogłoszeń prasowych będzie następować sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami zamawiającego, we wskazanych przez zamawiającego terminach, każdorazowo na podstawie odrębnych zleceń przekazywanych wykonawcy w formie elektronicznej nie później niż na 2 dni robocze przed datą publikacji. 3. Wykonawca każdorazowo przed publikacją ogłoszenia prasowego przedstawi zamawiającemu treść projektu ogłoszenia do akceptacji oraz wielkość zlecanego do druku ogłoszenia w skali 1:1. 4. Publikacja ogłoszeń prasowych będzie odbywała się w wersji czarno-białej i kolorowej, w wydaniach od poniedziałku do piątku, na stronach redakcyjnych i ogłoszeniowych dzienników. Nie dopuszcza się publikacji ogłoszeń prasowych w dodatkach reklamowych, insertach, itp. 5. Wszystkie publikowane ogłoszenia prasowe muszą być dostępne także w internetowych wydaniach dzienników bez limitu odsłon. 6. W przypadku opublikowania ogłoszenia prasowego o treści niezgodnej z zatwierdzonym przez zamawiającego projektem ogłoszenia, wykonawca poniesie wszelki koszty związane z jego powtórną publikacją. Termin publikacji zostanie ustalony w drodze porozumienia z zamawiającym. 7. Szacunkowe wielkości powierzchni ogłoszeń prasowych przewidzianych do publikacji określone zostały w formularzu oferty – załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia w okresie obowiązywania umowy mniejszej lub większej ilości powierzchni ogłoszeniowej w stosunku do ilości przyjętych w formularzu oferty, stosownie do swoich potrzeb, przy czym zmiany te nie spowodują przekroczenia łącznej wartości zawartej umowy. Zamawiający zobowiązuje się do minimalnej realizacji umowy na poziomie nie mniejszym niż 60% łącznej jej wartości. 8. Przedmiot zamówienia realizowany będzie z podziałem na następujące etapy: 1) etap I – obejmujący wykonanie przedmiotu zamówienia w roku 2025, 2) etap II – obejmujący wykonanie przedmiotu zamówienia w roku 2026, 3) etap III – obejmujący wykonanie przedmiotu zamówienia w roku 2027, 4) etapy IV i V – obejmujące wykonanie przedmiotu zamówienia w latach 2028 i 2029 – w przypadku uruchomienia OPCJI. 9. W przypadku braku środków finansowych na realizację przedmiotu zamówienia w ramach etapów II, III, IV lub V zamawiający odstąpi od realizacji tego etapu/tych etapów, a wykonawcy w takim przypadku będzie przysługiwało jedynie wynagrodzenia należne z tytułu wykonania części umowy do dnia odstąpienia. Zapisy dotyczące zapłacenia przez zamawiającego kary umownej z tytułu odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po stronie zamawiającego nie mają w tym przypadku zastosowania. 10. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. 11. Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021–2027.
Vorherige Bekanntmachung: 544231-2025
Interne Kennung: WO-IV.272.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – publikacja ogłoszeń prasowych w dzienniku o zasięgu regionalnym
Beschreibung: W przypadku CZĘŚCI I zamówienia - dziennik, w którym będą publikowane ogłoszenia prasowe musi spełniać następujące warunki: 1) dziennik o zasięgu obejmującym województwo warmińsko-mazurskie, tj. ukazujący się w każdym powiecie województwa warmińsko-mazurskiego, 2) płatny, ukazujący się każdego dnia, tj. od poniedziałku do co najmniej piątku, w polskiej wersji językowej, 3) ukazujący się w postaci drukowanej samodzielnie lub w postaci dodatku regionalnego będącego osobnym wydaniem dołączonym do wydania ogólnopolskiego, 4) posiadający wydanie internetowe, 5) o tematyce opiniotwórczej lub informacyjnej (z wyłączeniem tabloidów oraz periodyków, których celem jest publikacja wyłącznie ogłoszeń i reklam).
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Stosownie do postanowień art. 441 ust. 1 Pzp zamawiający przewiduje w ramach każdej CZĘŚCI zamówienia skorzystanie z OPCJI na następujących zasadach: 1) w ramach OPCJI zamawiający uprawniony jest do przedłużenia terminu wykonania zamówienia maksymalnie o 24 miesiące w stosunku do terminu realizacji zamówienia głównego wynoszącego 24 miesiące, tj. łącznie do 48 miesięcy, i zwiększenia powierzchni ogłoszeń prasowych o 100 % w stosunku do powierzchni wskazanej w ramach zamówienia głównego w formularzu oferty – załączniku nr 1 do SWZ, a wykonawca zobowiązany będzie do wykonania zamówienia objętego OPCJĄ, 2) zamawiający ma prawo skorzystania z OPCJI jednokrotnie, tj. bezpośrednio na cały okres przewidziany OPCJĄ, lub wielokrotnie, tj. do osiągnięcia maksymalnego okresu przewidzianego OPCJĄ lub uzyskania maksymalnej wartości umownej zamówienia objętego OPCJĄ, 3) o skorzystaniu z OPCJI zamawiający poinformuje wykonawcę przed upływem okresu obowiązywania umowy w postaci oświadczenia przekazanego w formie pisemnej lub elektronicznej nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem zamówienia objętego OPCJĄ, 4) w treści oświadczenia zamawiający wskaże okres obowiązywania OPCJI, 5) zamawiający skorzysta z OPCJI w przypadku dysponowania w danym roku niezbędnymi środkami finansowymi przeznaczonymi na ten cel, 6) zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z OPCJI, a wykonawcy nie służy roszczenie o jej zastosowanie, 7) do zamówienia objętego OPCJĄ zastosowanie mają odpowiednio postanowienia umowy dotyczące zamówienia głównego, w tym w szczególności odnoszące się do cen jednostkowych za 1 cm2 ogłoszenia, sposobu wykonania zamówienia, obowiązków wykonawcy, rozliczeń i wystawiania faktur, naliczania kar umownych, wcześniejszego rozwiązania umowy, waloryzacji wynagrodzenia, czynności wykonywanych na podstawie stosunku pracy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – publikacja ogłoszeń prasowych w dzienniku o zasięgu ogólnopolskim
Beschreibung: W przypadku CZĘŚCI II zamówienia - dziennik, w którym będą publikowane ogłoszenia prasowe musi spełniać następujące warunki: 1) dziennik o zasięgu obejmującym teren Polski, 2) płatny, ukazujący się każdego dnia, tj. od poniedziałku do co najmniej piątku, w polskiej wersji językowej, 3) ukazujący się w postaci drukowanej, 4) posiadający wydanie internetowe, 5) o tematyce opiniotwórczej lub informacyjnej (z wyłączeniem tabloidów oraz periodyków, których celem jest publikacja wyłącznie ogłoszeń i reklam lub poświęconych tematyce wyłącznie sportowej).
Interne Kennung: CZĘŚĆ II