70895-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ausrüstungen für Turnhallen – Inspectie, onderhoud en levering van binnensportmaterialen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie, onderhoud en levering van binnensportmaterialen
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het inspecteren, onderhouden en leveren van sport- en spelmateriaal op de volgende locaties: Sporthal Die Heygrave in Vlijmen; Sporthal Dillenburcht in Drunen; Sportzaal de Vennen in Drunen; Sportzaal de Burg in Drunen; Sportzaal de Kubus in Oud Heusden; Buitengymzaal in Drunen. De gemeente is voornemens om een gymzaal+ en een sportzaal te bouwen gedurende de looptijd van de overeenkomst. Deze locaties worden onderdeel van de overeenkomst bij oplevering. Onderdeel van de opdracht is advisering in de ontwerp- en bouwfase inclusief levering en montage van de aan te schaffen materialen. De gemeente wil met maximaal één opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft € 600.000,-. Zodra deze omvang is bereikt worden er geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst verstrekt en eindigt deze overeenkomst.
Interne Kennung: 2014930
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor om de raamovereenkomst twee (2) maal te verlengen met een periode van telkens één (1) jaar, onder gelijkblijvende voorwaarden. Een eventuele verlenging zal tijdig en schriftelijk aan de opdrachtnemer worden medegedeeld.