708995-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zajištění provozu a rozvoje systému E-spis 2024 - 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a rozvoje systému E-spis 2024 - 2028
BeschreibungPředmětem Smlouvy je povinnost Poskytovatele zajišťovat údržbu a podporu provozu Systému prostřednictvím servisních služeb průběžně poskytovaných Objednateli (dále „Podpora“) a poskytnout na základě dílčích objednávek Objednatele doplňkové služby (dále „Doplňkové služby“), to vše řádně a včas a za podmínek uvedených v této Smlouvě (Podpora a Doplňkové služby dále společně jako „Služby“). Služby jsou podrobně specifikovány v jednotlivých katalogových listech obsažených v Příloze č. 2 a č. 3 Smlouvy.
Interne KennungUKZUZ 162044/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenstransparentní druh zadávacího řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001