2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opwaardering Carmelwijk
Beschreibung: De Gemeente Beek is voornemens om in 2026 het project “Opwaardering Carmelwijk” te Beek te verwezenlijken. Het uit te voeren werk vindt plaats aan de Kennedylaan en Rooseveltlaan in de gemeente Beek. In het bestek en de bijbehorende tekeningen en bijlagen wordt de toekomstige inrichting weergegeven alsmede de bijbehorende werkzaamheden en verplichtingen. Doelstelling van het project is: het opheffen van wateroverlast en de opwaardering van de Carmelwijk in de gemeente Beek Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het aanbrengen, in stand houden en verwijderen van verkeersmaatregelen; - het schonen van het terrein; - het verwijderen van verhardingen; - het verwijderen van groenvoorzieningen - het uitvoeren van horizontale boringen - het uitvoeren van grondwerken; - het aanleggen van rioleringen - het aanleggen van hemelwaterbuffers; - het aanbrengen van funderingen; - het aanbrengen van elementen- en asfaltverhardingen; - het uitvoeren van bijkomende werken; - het onderhouden van de werken De exacte hoeveelheden en werkzaamheden zijn nauwkeuriger omschreven in het RAW-bestek met de bijbehorende bijlagen en tekeningen.
Interne Kennung: 2025082253444
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1