See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów segregowanych i zmieszanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych z terenu Gminy Kolbuszowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych i selektywnie zebranych z terenu Gminy Kolbuszowa pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych, Usługa w szczególności obejmuje: a) organizacje odbioru odpadów komunalnych w Gminie Kolbuszowa zgromadzonych w workach, pojemnikach (kubłach, kontenerach) wystawionych w dniu odbioru, powstałych na terenie nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kolbuszowa) z podziałem na następujące frakcje: - papier i tektura, - szkło, - tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe - tworzywa sztuczne - butelki PET - odpady BIO z podziałem na kuchenne i zielone, - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) organizacje transportu odebranych odpadów komunalnych, poza bazę magazynowo przeładunkową Wykonawcy, celem ich zagospodarowania, do wskazanych przez Zamawiającego instalacji lub podmiotów uprawnionych do zbierania odpadów. Miejsca transportu poszczególnych frakcji odpadów, przedstawione w tabeli poniżej, mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy o czym Wykonawca zostanie niezwłocznie poinformowany pisemnie. Przewidywana, szacunkowa, maksymalna ilość odpadów zebranych selektywnie jaka powstanie na terenie Gminy Kolbuszowa w okresie objętym zamówieniem wynosi: d. papier i tektura – 165 Mg e. szkło – 440 Mg f. tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe – 470 Mg g. butelka PET – 40 Mg h. zmieszane odpady opakowaniowe – 40 Mg i. odpady ulegające biodegradacji kuchenne – 95 Mg j. odpady ulegające biodegradacji zielone – 400 Mg k. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2160 Mg Termin trwania zamówienia: od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: ZP.271.1.40.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2.1 Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych i selektywnie zebranych z terenu Gminy Kolbuszowa pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych, 2.2 Usługa w szczególności obejmuje: a) organizacje odbioru odpadów komunalnych w Gminie Kolbuszowa zgromadzonych w workach, pojemnikach (kubłach, kontenerach) wystawionych w dniu odbioru, powstałych na terenie nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kolbuszowa) z podziałem na następujące frakcje: - papier i tektura, - szkło, - tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe - tworzywa sztuczne - butelki PET - odpady BIO z podziałem na kuchenne i zielone, - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) organizacje transportu odebranych odpadów komunalnych, poza bazę magazynowo przeładunkową Wykonawcy, celem ich zagospodarowania, do wskazanych przez Zamawiającego instalacji lub podmiotów uprawnionych do zbierania odpadów. Miejsca transportu poszczególnych frakcji odpadów, przedstawione w tabeli poniżej, mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy o czym Wykonawca zostanie niezwłocznie poinformowany pisemnie. Przewidywana, szacunkowa, maksymalna ilość odpadów zebranych selektywnie jaka powstanie na terenie Gminy Kolbuszowa w okresie objętym zamówieniem wynosi: d. papier i tektura – 165 Mg e. szkło – 440 Mg f. tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe – 470 Mg g. butelka PET – 40 Mg h. zmieszane odpady opakowaniowe – 40 Mg i. odpady ulegające biodegradacji kuchenne – 95 Mg j. odpady ulegające biodegradacji zielone – 400 Mg k. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2160 Mg Termin trwania zamówienia: od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: ZP.271.1.40.2025.