See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CZEKOLAD, WYROBÓW CUKIERNICZYCH, DESERÓW, UŻYWEK ORAZ PRZETWORÓW ZBOŻOWYCH W TYM PŁATEK KUKURYDZIANYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów, używek oraz przetworów zbożowych w tym płatek kukurydzianych z podziałem na 8 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 4.Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 umowy , nie później jednak niż do 24.12.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej.
Vorherige Bekanntmachung: 166682-2025
Interne Kennung: D/33/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842220 Schokoladenriegel, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15833100 Nachspeisen, 15831300 Ahornzucker und Ahornsirup, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów , używek oraz przetworów zbożowych w tym płatek kukurydzianych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów, używek oraz przetworów zbożowych w tym płatek kukurydzianych z podziałem na 8 części ( zadania ) 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 4.Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 umowy , nie później jednak niż do 24.12.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej.
Interne Kennung: D/33/2025 - Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842220 Schokoladenriegel, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15831300 Ahornzucker und Ahornsirup, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse