2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla budynku Centrum Muzyki w Krakowie przy ul. Piastowskiej 16, Kraków (DZ. NR 321/1, 321/2, 322/7 OBR. 5 KROWODRZA), na potrzeby ARMK Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynku Centrum Muzyki w Krakowie przy ul. Piastowskiej 16, Kraków (DZ. NR 321/1, 321/2, 322/7 OBR. 5 KROWODRZA), obejmująca dostawę energii cieplnej oraz świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej, na czas nieoznaczony. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ARMK 70.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001