709117-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest obsługa krytych pływalni położonych w Bydgoszczy: I część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „SISU Arena” w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59; II część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza zlokalizowanych przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. od godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne na usługi społeczne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelI część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „Grupa Moderator Arena” w Bydgoszczy
BeschreibungI część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Hali Sportowo – Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” i hali „Grupa Moderator Arena” w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59;
LosLOT-0002
TitelII część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza
BeschreibungII część zamówienia – Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu – kompleks Sportowy Zawisza zlokalizowanych przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy w okresie od 02.01.2026r. od godz. 00:01 do 2.01.2028r. do godz. 23:59