2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářský potřeb pro resort Ministerstva financí - Výzva 3-2024
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru formátu A4 a A3 dle specifikace, která je uvedena v čl. 3.1 Výzvy k podání nabídky. Poptávané počty a kvalita jednotlivých položek předmětu Veřejné zakázky jsou ve struktuře podle požadavků Pověřujících zadavatelů uvedeny v tabulce v čl. 3.2 Výzvy k podání nabídky.
Vorherige Bekanntmachung: 21995-2018
Interne Kennung: MF-33972/2024/6602
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier, 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru formátu A4 a A3, tak jak je uvedeno v tabulce 3.1 a 3.2 zadávací dokumentace.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197642 Kopierpapier und xerografisches Papier