70914-2025 - Ergebnis
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Onderhoud Natuur & Bos en diverse groenonderhoudswerken in regie via sociale tewerkstelling - dienstjaar 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Natuur & Bos en diverse groenonderhoudswerken in regie via sociale tewerkstelling - dienstjaar 2025
Beschreibung: De opdracht omvat groenonderhoud op verschillende locaties in Heusden-Zolder, hieronder vallen onder andere alle kerkhoven in Heusden-Zolder. De opdracht omvat ook specifieke opdrachten inzake natuur – en bosbeheer waarvoor specifieke kennis vereist is. Voorbehouden opdrachten Volgens artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 wordt de opdracht beperkt tot het kader van de programma's voor beschermde arbeid. Volgens artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 wordt de opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integrate van gehandicapten of kansarmen tot doel heeft. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard.
Interne Kennung: PPP00F-3910/5009/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 017_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231300 Forstverwaltung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen