2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Miłosław w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Miłosław w okresie od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026 roku. Szacowana ilość odpadów komunalnych do zagospodarowania wynosi ogółem 3 725,53 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SOPZ stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1"
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Beschreibung: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Miłosław w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 roku. Szacowana ilość odpadów komunalnych przewidziana do zagospodarowania w zakresie części I wynosi: 2 202,54 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji o kodzie: 20 02 01
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Miłosław oraz zbieranych selektywnie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 roku, których szacunkowa ilość wynosi: 852,18 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych o kodach: 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 01, 17 01 07, 17 09 04, 20 01 39, 20 01 99, 20 03 07
Beschreibung: Zagospodarowanie segregowanych (selektywnych) odpadów komunalnych zbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Miłosław w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 roku o kodach: - 15 01 01 opakowania z papieru i tektury - 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych - 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe - 15 01 07 opakowania ze szkła oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Miłosław w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026. Szacowana ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w zakresie części III wynosi: 651,57 Mg, w tym: - 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: 41,26 Mg, - 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych: 206,44 Mg, - 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe: 0,01 Mg, - 15 01 07 opakowania ze szkła: 177,82 Mg, - 16 01 03 zużyte opony: 4,96 Mg, - 17 01 01 odpady z betonu oraz gruzu budowlanego z rozbiórek i remontów: 0,01 Mg, - 17 01 07 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadów z materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06: 113,14 Mg, - 17 09 04 zmieszane odpady z budowy; remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01; 17 09 02 i 17 09 03: 0,01 Mg, - 20 01 39 tworzywa sztuczne: 0,01 Mg, - 20 01 99 inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny: 0,01 Mg, - 20 03 07 odpady wielkogabarytowe: 107,90 Mg.
Los: LOT-0004
Titel: Zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych gromadzonych w PSZOK o kodach: 16 06 05, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 27*, 20 01 32, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, ex 20 01 99, 20 03 99
Beschreibung: Zagospodarowanie segregowanych (selektywnych) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Miłosław w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026, o kodach: 16 06 05, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 27*, 20 01 32, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, ex 20 01 99, 20 03 99, których łączna szacunkowa ilość wynosi: 19,24 Mg, w tym: - 16 06 05 inne baterie i akumulatory: 0,01 Mg, - 20 01 10 odzież: 15,96 Mg, - 20 01 11 tekstylia: 0,01 Mg, - 20 01 21* lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć: 0,01 Mg, - 20 01 23* urządzenia zawierające freony: 0,01 Mg, - 20 01 27* farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne: 0,01 Mg, - 20 01 32 leki inne niż wymienione w 20 01 31: 0,01 Mg, - 20 01 34 baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33: 0,01 Mg, - 20 01 35* zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki: 3,18 Mg, - 20 01 36 zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35: 0,01 Mg, - ex 20 01 99 odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi w szczególności igieł i strzykawek: 0,01 Mg, - 20 03 99 odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach: 0,01 Mg.