2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce TR 110/22 kV Praha – VÝCHOD (dodávka nového řídicího systému v rozsahu pro celou transformovnu 110/22 kV)
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky je dodávka nového řídicího systému pro TR 110/22 kV Praha – VÝCHOD. Zadavatel na základě výsledků tohoto zadávacího řízení uzavře dvě smlouvy s jedním vybraným dodavatelem, kdy předmětem jedné smlouvy je dodávka MMI řídicího systému a řídicího systému pro rozvodnu 110 kV, předmětem druhé smlouvy je dodávka řídicího systému pro rozvodnu 22 kV. Vybraný dodavatel zajistí dodávku řídicího systému pro celou TR 110/22 kV Praha – VÝCHOD, technicky se tedy jedná o jeden řídicí systém, který je rozdělen do dvou smluv pouze z účetních důvodů na straně zadavatele. Bližší informace v ZD.
Interne Kennung: Dodávka ŘS pro TR Praha - VÝCHOD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001