709192-2025 - Wettbewerb
Polen – Munition – Dostawa amunicji w ramach 4 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa amunicji w ramach 4 zadań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa amunicji w ramach 4 zadań, w tym: Zadanie nr 1 - dostawa amunicji kal. 9x19 FRG (frangible) w ilości 90 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 30 000 szt. w prawie opcji, Zadanie nr 2 - dostawa amunicji kal. 5,56x45 FRG (frangible) w ilości 150 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 72 000 szt. w prawie opcji, Zadanie nr 3 - dostawa amunicji kal. 5,56x45 z pociskiem SS109 w ilości 120 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 48 000 szt. w prawie opcji, Zadanie nr 4 - dostawa amunicji do strzelb gładkolufowych kal. 12 Typ 2 (stare oznaczenie: PR PIK 98) w ilości 7 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 300 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung281/Cut/25/RG/FBW
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZasadnym jest zastosowanie procedury ograniczonej przyspieszonej, na podstawie art. 411 ust. 7 i ust. 16 ustawy PZP zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Z uwagi na długi czas realizacji zamówienia (120 dni) zasadnym jest maksymalne skrócenie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz terminu składania ofert, aby Wykonawcy otrzymali dłuższy termin realizacji zamówienia. W przypadku zastosowania maksymalnych (podstawowych) terminów możliwości realizacji zamówienia może wykroczyć poza terminy przyjęte w harmonogramie projektu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35330000 Munition
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - dostawa amunicji kal. 9x19 FRG (frangible) w ilości 90 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 30 000 szt. w prawie opcji,
BeschreibungDostawa amunicji kal. 9x19 FRG (frangible) w ilości 90 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 30 000 szt. w prawie opcji,
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - dostawa amunicji kal. 5,56x45 FRG (frangible) w ilości 150 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 72 000 szt. w prawie opcji.
BeschreibungDostawa amunicji kal. 5,56x45 FRG (frangible) w ilości 150 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 72 000 szt. w prawie opcji.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - dostawa amunicji kal. 5,56x45 z pociskiem SS109 w ilości 120 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 48 000 szt. w prawie opcji
BeschreibungDostawa amunicji kal. 5,56x45 z pociskiem SS109 w ilości 120 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 48 000 szt. w prawie opcji
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - dostawa amunicji do strzelb gładkolufowych kal. 12 Typ 2 (stare oznaczenie: PR PIK 98) w ilości 7 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 300 szt. w prawie opcji
BeschreibungDostawa amunicji do strzelb gładkolufowych kal. 12 Typ 2 (stare oznaczenie: PR PIK 98) w ilości 7 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 300 szt. w prawie opcji
Interne KennungCzęść 4