See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „RS 1 VRT Praha-Vršovice - Praha- Běchovice“; Zpracování dokumentace pro územní řízení - Dodatek č.5 k SOD
Beschreibung: Hlavním předmětem plnění je zhotovení díla spočívajícího v: a) Zpracování dokumentace stavby "RS 1 VRT Praha-Vršovice - Praha-Běchovice" v podrobnosti dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby dráhy dle přílohy č. 3 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů (DÚR), včetně zajištění potřebných podkladů, průzkumů pro zpracování předprojektové dokumentace a vypracování předběžného inženýrskogeologického průzkumu dle ČSN P 73 1005 IG průzkumy pro předprojektovou dokumentaci ve stupni pro územní rozhodnutí, a to včetně zajištění úplné dokladové části pro územní řízení vč. zapracování případných podmínek a dalších závěrů z těchto dokladů vyplývajících, podání žádosti o vydání územního rozhodnutí, zajištění činností souvisejících s procesem územního řízení a další spolupráce při vydání příslušných rozhodnutí až do nabytí jejich právní moci; b) Zpracování dokumentace EIA stavby "RS 1 VRT Praha-Vršovice - Praha-Běchovice" dle zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změněně kterých souvisejících zákonů (zákon o posuzování vlivů na životní prostředí), ve znění pozdějších předpisů, včetně zpracování žádosti o vydání závazného stanoviska EIA, předložení dokumentace EIA orgánu příslušnému k vydání závazného stanoviska EIA, zajištění činností souvisejících s procesem posouzení vlivu záměru na životní prostředí ve smyslu citovaného zákona a získání pravomocného kladného stanoviska EIA; c) Zpracování díla v režimu BIM a vytvoření Informačního modelu BIM dle BIM protokol, včetně všech jeho příloh. Informační model bude součást díla a bude zpracováván, projednáván a odevzdáván průběžně a společně s ostatními části díla.
Interne Kennung: 45/2022-SŽ-SS VRT
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71335000 Technische Studien, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71351730 Geologische Prospektion
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001