2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie środków trwałych w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski- etap III."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej. Dostawa i instalacja urządzeń i systemów: - Rozbudowa systemu pamięci masowej o dodatkową macierz do pracy w klastrze Active-Active. 1 kpl - Rozbudowa platformy serwerowej do wirtualizacji (2 serwery). 1 kpl. - UPS do serwerowni 60kVA. 1 szt. - Biblioteka taśmowa wraz z rozbudową systemu Proxmox Backup. 1 kpl 2. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia jest zobowiązany do wykonania następujących prac wdrożeniowych: - opracowanie Projektu Technicznego wraz załącznikami. Projekt Techniczny będzie podlegał akceptacji Zamawiającego, - wdrożenie i konfiguracja dostarczonych urządzeń i systemów zgodnie z zaakceptowanym Projektem Technicznym, - opracowanie Dokumentacji Powykonawczej dostarczonych urządzeń i systemów. Szczegółowe wymagania dotyczące poszczególnych urządzeń i systemów znajdują się w Części II SOPZ. 3. Cechy wspólne dla wszystkich urządzeń dostarczanych w ramach niniejszego postępowania: a) Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą zawarcia Umowy. b) Wszystkie urządzenia i komponenty dostarczone w ramach realizacji niniejszego zamówienia muszą być objęte gwarancją i rozszerzonym wsparciem producenta przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru. c) Warunki gwarancji i wsparcia producentów zostały określone w Części II SOPZ. d) Wykonawca zapewni instalację, konfigurację oraz podłączenie do infrastruktury Zamawiającego dostarczonych urządzeń w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi powyżej w pkt 2. W przypadku wystąpienia w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę należy je rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Oznacza to, że Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych dla zastosowanych produktów, z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości. W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 30 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji zawarte są w Części II i Części III.
Vorherige Bekanntmachung: 546036-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej. Dostawa i instalacja urządzeń i systemów: - Rozbudowa systemu pamięci masowej o dodatkową macierz do pracy w klastrze Active-Active. 1 kpl - Rozbudowa platformy serwerowej do wirtualizacji (2 serwery). 1 kpl. - UPS do serwerowni 60kVA. 1 szt. - Biblioteka taśmowa wraz z rozbudową systemu Proxmox Backup. 1 kpl 2.Wykonawca w ramach realizacji zamówienia jest zobowiązany do wykonania następujących prac wdrożeniowych: - opracowanie Projektu Technicznego wraz załącznikami. Projekt Techniczny będzie podlegał akceptacji Zamawiającego, - wdrożenie i konfiguracja dostarczonych urządzeń i systemów zgodnie z zaakceptowanym Projektem Technicznym, - opracowanie Dokumentacji Powykonawczej dostarczonych urządzeń i systemów. Szczegółowe wymagania dotyczące poszczególnych urządzeń i systemów znajdują się w Części II SOPZ. 3.Cechy wspólne dla wszystkich urządzeń dostarczanych w ramach niniejszego postępowania: a)Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą zawarcia Umowy. b)Wszystkie urządzenia i komponenty dostarczone w ramach realizacji niniejszego zamówienia muszą być objęte gwarancją i rozszerzonym wsparciem producenta przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru. c)Warunki gwarancji i wsparcia producentów zostały określone w Części II SOPZ. d)Wykonawca zapewni instalację, konfigurację oraz podłączenie do infrastruktury Zamawiającego dostarczonych urządzeń w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi powyżej w pkt 2. W przypadku wystąpienia w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę należy je rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Oznacza to, że Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych dla zastosowanych produktów, z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości. W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 30 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji zawarte są w Części II i Części III.