See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NOVÁ STÁLÁ EXPOZICE ŽIVÉ PŘÍRODY JESENICKA
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace nové stálé expozice „ŽIVÁ PŘÍRODA“. Expozice se nachází ve 2.NP objektu Vodní tvrze Vlastivědného muzea Jesenicka, nemovité kulturní památky. Předmětem veřejné zakázky je stavební část a vybavení - dodávka nového mobiliáře a dodávka exponátů. Nedílnou součástí předmětu zakázky je také instalace, montáž, ukotvení, napojení energií, seřízení a uvedení věcí movitých do provozu, odvoz a likvidace nepotřebných obalů a dalších materiálů použitých při plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: 2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten