See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 44 – LS Frýdek - Místek, Lanovky_TČ_IV, výroba dříví lanovkovou technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 44 – LS Frýdek - Místek, Lanovky_TČ_IV, výroba dříví lanovkovou technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4036
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 116 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Komorsko - Pú 40+, Mú podrostní
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 116 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Komorsko - Pú 40+, Mú podrostní
Interne Kennung: 099/2019/142/4030
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 136 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Mosty - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 136 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revír Mosty - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4029
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 39 - LS Loučná nad Desnou, revír 5 - těžba dříví PÚ-40 s ponecháním u P
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 39 - LS Loučná nad Desnou, revír 5 - těžba dříví PÚ-40 s ponecháním u P
Interne Kennung: 099/2019/142/4027
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Interne Kennung: 099/2019/142/4026
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 196 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 7 Petrovice odd 703
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 196 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 7 Petrovice odd 703
Interne Kennung: 099/2019/142/4032
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Lančov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Lančov
Interne Kennung: 099/2019/142/4016
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Hořice, revír Nechanice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 19 - Výroba dříví komplexní četou na LS Hořice, revír Nechanice
Interne Kennung: 099/2019/142/4037
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 312 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2025 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 312 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2025 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/4085
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 117 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú.Doubravka Pú -40 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 117 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú.Doubravka Pú -40 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/4038