709341-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – DNS - Kancelářské a hygienické potřeby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Kancelářské a hygienické potřeby
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále také jako „DNS“) v souladu s ustanovením § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 a násl. ZZVZ na pořízení kancelářských a hygienických potřeb dle potřeb Českého rozhlasu: Zadavatel rozdělil dynamický nákupní systém podle § 138 odst. 1 ZZVZ na 2 kategorie: Kategorie 1: Kancelářské potřeby a prostředky běžné hygieny • Předmětem této kategorie DNS jsou kancelářské potřeby a prostředky běžné hygieny Kategorie 2: Papírová hygiena a úklidové prostředky • Předmětem této kategorie DNS je papírová hygiena a úklidové prostředky
Vorherige Bekanntmachung390959-2023
Interne KennungVZ11/2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelKancelářské potřeby a prostředky běžné hygieny
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS jsou kancelářské potřeby a prostředky běžné hygieny
Interne KennungKategorie 1:
LosLOT-0002
TitelPapírová hygiena a úklidové prostředky
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS je papírová hygiena a úklidové prostředky
Interne KennungKategorie 2: