See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w szkołach tj. PMSP w Słupsku, PMSP w Sztumie oraz PMSP w Starogardzie Gdańskim - nr sprawy PMSP.ZP.4.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem pomocy dydaktycznych do pracowni kształcenia praktycznego w wyznaczonych szkołach: Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Słupsku, Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim oraz Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie — zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Załączniku nr 2 do IDW Formularzu asortymentowo - cenowym oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Część III SWZ. W ramach zamówienia należy uwzględnić: dostawę sprzętu do Zamawiającego, jego wniesienie, montaż, instalację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu (jeśli jest wymagane).
Vorherige Bekanntmachung: 614942-2025
Interne Kennung: PMSP.ZP.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem pomocy dydaktycznych do pracowni kształcenia praktycznego w wyznaczonych szkołach: Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Słupsku, Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim oraz Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie — zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Załączniku nr 2 do IDW Formularzu asortymentowo - cenowym oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Część III SWZ. W ramach zamówienia należy uwzględnić: dostawę sprzętu do Zamawiającego, jego wniesienie, montaż, instalację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu (jeśli jest wymagane). Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy - Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych – Część III SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem pomocy dydaktycznych do pracowni kształcenia praktycznego w wyznaczonych szkołach: Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Słupsku oraz Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie — zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Załączniku nr 2 do IDW Formularzu asortymentowo - cenowym oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Część III SWZ. W ramach zamówienia należy uwzględnić: dostawę sprzętu do Zamawiającego, jego wniesienie, montaż, instalację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu (jeśli jest wymagane). Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy - Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych – Część III SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: część 7