709367-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa urządzenia do hodowli, obrazowania i przyżyciowego monitorowania odpowiedzi komórek nowotworowych wraz z przeszkoleniem personelu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzenia do hodowli, obrazowania i przyżyciowego monitorowania odpowiedzi komórek nowotworowych wraz z przeszkoleniem personelu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzenia do hodowli, obrazowania i przyżyciowego monitorowania odpowiedzi komórek nowotworowych wraz z przeszkoleniem personelu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Interne KennungPN-76/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001