See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstroj bezpečnostních pracovníků a uklízeček (RD)
Beschreibung: Předmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem podle § 132 odst. 3 písm. b) ZVZ na dodávky výstroje bezpečnostních pracovníků a uklízeček v předem neurčitém množství na místo plnění včetně poskytování souvisejících služeb. Oblečení a další části výstroje bude dle uzavřené RD dodáváno pro zaměstnance zadavatele dle jeho aktuálních potřeb na základě výzvy k plnění bez obnovení soutěže. Dodávané oblečení musí mít takové parametry a vlastnosti, které účastník deklaroval ve své nabídce a svým provedením musí být shodné s hodnocenými vzorky. Oblečení bude dodáváno v konfekčních velikostech i jako „měřenky“ (s odchylkou od stanovených konfekčních velikostí - „na míru“). Plnění zahrnuje také dodání podkladů pro katalog, související služby měření a zkoušení velikostí, zavedení a udržování evidence výstrojních listů, uskladnění zboží na vlastní náklady a dopravu a distribuci zboží na místo plnění, včetně pokrytí rizika dodavatele, až do okamžiku převzetí dodávky..
Vorherige Bekanntmachung: 34913-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18224000 Bekleidung aus beschichteten oder getränkten Textilien, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18425000 Gürtel, 18424000 Handschuhe, 18443300 Kopfbedeckung, 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem podle § 132 odst. 3 písm. b) ZVZ na dodávky výstroje bezpečnostních pracovníků a uklízeček v předem neurčitém množství na místo plnění včetně poskytování souvisejících služeb. Oblečení a další části výstroje bude dle uzavřené RD dodáváno pro zaměstnance zadavatele dle jeho aktuálních potřeb na základě výzvy k plnění bez obnovení soutěže. Dodávané oblečení musí mít takové parametry a vlastnosti, které účastník deklaroval ve své nabídce a svým provedením musí být shodné s hodnocenými vzorky. Oblečení bude dodáváno v konfekčních velikostech i jako „měřenky“ (s odchylkou od stanovených konfekčních velikostí - „na míru“). Plnění zahrnuje také dodání podkladů pro katalog, související služby měření a zkoušení velikostí, zavedení a udržování evidence výstrojních listů, uskladnění zboží na vlastní náklady a dopravu a distribuci zboží na místo plnění, včetně pokrytí rizika dodavatele, až do okamžiku převzetí dodávky.
Interne Kennung: VLS-NAK-2022-757-1900
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18224000 Bekleidung aus beschichteten oder getränkten Textilien, 18425000 Gürtel, 18424000 Handschuhe, 18443300 Kopfbedeckung, 18332000 Hemden