See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji oprogramowania biurowego wraz z usługami rozwoju
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: 1) aktywacja dla Spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. o.o. w formule CSP subskrypcji oprogramowania: a) Microsoft 365 E5 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLZ lub oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie E5”; b) Microsoft 365 E3 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLX lub oprogramowanie równoważne –dalej: „Oprogramowanie E3”; c) Microsoft 365 F3 – kod producenta: CFQ7TTC0LH05 oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie F”; d) Microsoft Teams EEA - kod producenta: CFQ7TTC0MZJF lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie T”; e) Microsoft Visio Plan 2 - kod producenta: CFQ7TTC0HD32 lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie V”; f) Microsoft Power Automate Premium - kod producenta: CFQ7TTC0LSGZ lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie P”; g) Microsoft SQL Serwer Standard 2022 (2Core Licencse Pack) - kod producenta: DG7GMGF0M7XW lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie S” h) Microsoft Copilot M365 - kod producenta: CFQ7TTC0MM8R lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie C” i) Microsoft Copilot Studio - kod producenta: CFQ7TTC0LH1F lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie CS” j) Microsoft Intune Suite - kod producenta: CFQ7TTC0RZFJ lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie IS” k) Microsoft Project Plan 3 – kod producenta: CFQ7TTC0HDB0 lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie PP” l) Dodatek Microsoft Office 365 Extra File Storage lub dodatek równoważny – dalej: „Dodatek S”. 2) Świadczenie Usługi Rozwoju - do wykorzystania wg zapotrzebowania Zamawiającego; 3) Świadczenie Usługi wsparcia technicznego do oferowanych produktów; 4) Świadczenie usługi udostępniania mocy obliczeniowej Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 472753-2025
Interne Kennung: FZA.2510.12.2025/JK/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72300000 Datendienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72317000 Datenspeicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: 1) aktywacja dla Spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. o.o. w formule CSP subskrypcji oprogramowania: 1.1 a) Microsoft 365 E5 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLZ lub oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie E5”; b) Microsoft 365 E3 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLX lub oprogramowanie równoważne –dalej: „Oprogramowanie E3”; c) Microsoft 365 F3 – kod producenta: CFQ7TTC0LH05 oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie F”; d) Microsoft Teams EEA - kod producenta: CFQ7TTC0MZJF lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie T”; e) Microsoft Visio Plan 2 - kod producenta: CFQ7TTC0HD32 lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie V”; f) Microsoft Power Automate Premium - kod producenta: CFQ7TTC0LSGZ lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie P”; g) Microsoft SQL Serwer Standard 2022 (2Core Licencse Pack) - kod producenta: DG7GMGF0M7XW lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie S” h) Microsoft Copilot M365 - kod producenta: CFQ7TTC0MM8R lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie C” i) Microsoft Copilot Studio - kod producenta: CFQ7TTC0LH1F lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie CS” j) Microsoft Intune Suite - kod producenta: CFQ7TTC0RZFJ lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie IS” k) Microsoft Project Plan 3 – kod producenta: CFQ7TTC0HDB0 lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie PP” l) Dodatek Microsoft Office 365 Extra File Storage lub dodatek równoważny – dalej: „Dodatek S”. 2) Świadczenie Usługi Rozwoju - do wykorzystania wg zapotrzebowania Zamawiającego; 3) Świadczenie Usługi wsparcia technicznego do oferowanych produktów; 4) Świadczenie usługi udostępniania mocy obliczeniowej.