2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Hrubieszowie Dostawa paliw w 2026r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa paliw w 2026 r. 1) Zadanie nr 1 Dostawy benzyny E 10 (Pb-95), oleju napędowego B 7 do pojazdów służbowych RDW Hrubieszów i Obwodu Drogowego w Hrubieszowie w 2026 r 2) Zadanie nr 2 Dostawy benzyny E 10 (Pb-95), oleju napędowego B 7 do pojazdów służbowych Obwodu Drogowego w Tyszowcach w 2026 r 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Dostawa dla zad nr 1 polegać będzie na Dostawach benzyny E10 (Pb-95) w ilości maksymalnej 2 000 l i oleju napędowego B 7 w ilości maksymalnej 20 000 l, do pojazdów służbowych i sprzętu RDW Hrubieszów i Obwodu Drogowego w Hrubieszowie w 2026 r– wg potrzeb, odbiór w/w dostaw przez Zamawiającego w stacjach paliw Wykonawcy w dni robocze oraz w niedziele i święta według potrzeb w godzinach pracy stacji, a także w ciągu całej doby podczas prowadzenia akcji Zimowego Utrzymania Dróg tj. od 01-01-2026r. do dnia 30-04-2026r. oraz od 01-11-2026 r. do 31-12-2026 r . Linia dystrybucji paliw powinna być zlokalizowania w odległości nie większej niż 10 km od Siedziby RDW w Hrubieszowie. 2) Dostawa dla zad nr 2 polegać będzie na Dostawach benzyny E 10 (Pb-95) w ilości maksymalnej 1 000 l i oleju napędowego B 7 w ilości maksymalnej 17 000 l do pojazdów służbowych i sprzętu Obwodu Drogowego w Tyszowcach w 2026 r., – wg potrzeb, odbiór w/w dostaw przez Zamawiającego w stacjach paliw Wykonawcy w dni robocze oraz w niedziele i święta według potrzeb w godzinach pracy stacji, a także w ciągu całej doby podczas prowadzenia akcji Zimowego Utrzymania Dróg tj od 01-01-2026r. do dnia 30-04-2026r. oraz od 01-11-2026r. do 31-12-2026r . Linia dystrybucji paliw powinna być zlokalizowania w odległości nie większej niż 10 km od siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach. 3. Warunki dostawy: 1) Bezgotówkowe tankowanie paliwa w ciągu całego miesiąca. 2) Ustala się następujące okresy rozliczeniowe dla Transakcji Bezgotówkowych: od 1 do ostatniego dnia miesiąca na podstawie zestawienia zbiorczego przekazanego przez Wykonawcę w terminie do 7 dni po upływie danego okresu. Za datę sprzedaży uznaje się ostatni dzień danego okresu rozliczeniowego. 3) Zestawienie zbiorcze powinno zawierać: wyszczególnienie ceny detalicznej w danym dniu z uwzględnieniem zaoferowanego opustu, datę wraz z godziną pobrania paliwa, nr karty drogowej, nr rejestracyjny tankowanego pojazdu, nazwisko osoby pobierającej oraz jej czytelny podpis, zestawienie to będzie podstawą do wystawienia faktury. 4) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa będzie zgodna z cenami obowiązującymi dla wszystkich klientów u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego opustu. 4. Zamawiający dopuszcza ewidencjonowanie i rozliczanie pobranych paliw i materiałów eksploatacyjnych przy wykorzystaniu elektronicznych kart paliwowych, o ile korzystanie z nich będzie zgodne z zapisami niniejszej SWZ i wzoru umowy oraz, że Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych z tytułu ich wydania i eksploatacji. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb, w takim przypadku mają zastosowanie zapisy pkt. 12. 6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia. 7. Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018 z późn zmianami) 8. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w składanej ofercie części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. 9. Zamawiający dopuszcza dostawy paliw płynnych spełniających wymagania wg innych niż wskazane w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018 z późn zmianami). norm, przy czym parametry w nich zawarte muszą, co najmniej spełniać wymagania określone w normach zawartych w w/w rozporządzeniu. 10. Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust. 1 pkt. 2) oraz ust. 3, ustawy PZP. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w tym przypadku Wykonawca powinien wskazać w załączniku H wykaz parametrów równoważności. 11. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych zgodnie z opisem w pkt. IV.1 12. Zgodnie z art. 433 pkt. 4) Ustawy PZP Zamawiający wskazuje, że: 1) Dla zadania nr 1 minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt. IV.2.1) wynosi 20% ilości litrów benzyny E 10 (PB 95) oraz 20% ilości litrów oleju napędowego B 7, wskazanych w pkt. IV.2.1) 2) Dla zadania nr 2 minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt. IV.2.2) wynosi 20% ilości litrów benzyny E 10 (PB 95) oraz 20% ilości litrów oleju napędowego B 7, wskazanych w pkt. IV.2.2) V. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w ramach niniejszego postępowania przetargowego z zastrzeżeniem pkt IV 10. VI. Termin wykonania zamówienia Termin wykonywania zamówienia: • Zadanie nr 1 – 12 miesięcy w ciągu 2026 r • Zadanie nr 2 – 12 miesięcy w ciągu 2026 r Z uwagi na sukcesywne dostawy w formie tankowania na stacji paliw Wykonawcy w cenie obowiązującej wszystkich tankujących w danym dniu po zaoferowanym opuście, przepisy art. 439 ust 1 PZP nie dotyczą zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 83844-2025
Interne Kennung: R3.ST.372.17.2025.rp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 83844-2025
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Zadanie nr 1 Dostawy benzyny E 10 (Pb-95), oleju napędowego B 7 do pojazdów służbowych RDW Hrubieszów i Obwodu Drogowego w Hrubieszowie w 2026 r
Beschreibung: 1) Dostawa dla zad nr 1 polegać będzie na Dostawach benzyny E10 (Pb-95) w ilości maksymalnej 2 000 l i oleju napędowego B 7 w ilości maksymalnej 20 000 l, do pojazdów służbowych i sprzętu RDW Hrubieszów i Obwodu Drogowego w Hrubieszowie w 2026 r– wg potrzeb, odbiór w/w dostaw przez Zamawiającego w stacjach paliw Wykonawcy w dni robocze oraz w niedziele i święta według potrzeb w godzinach pracy stacji, a także w ciągu całej doby podczas prowadzenia akcji Zimowego Utrzymania Dróg tj. od 01-01-2026r. do dnia 30-04-2026r. oraz od 01-11-2026 r. do 31-12-2026 r . Linia dystrybucji paliw powinna być zlokalizowania w odległości nie większej niż 10 km od Siedziby RDW w Hrubieszowie.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawy benzyny E 10 (Pb-95), oleju napędowego B 7 do pojazdów służbowych Obwodu Drogowego w Tyszowcach w 2026 r
Beschreibung: 2) Dostawa dla zad nr 2 polegać będzie na Dostawach benzyny E 10 (Pb-95) w ilości maksymalnej 1 000 l i oleju napędowego B 7 w ilości maksymalnej 17 000 l do pojazdów służbowych i sprzętu Obwodu Drogowego w Tyszowcach w 2026 r., – wg potrzeb, odbiór w/w dostaw przez Zamawiającego w stacjach paliw Wykonawcy w dni robocze oraz w niedziele i święta według potrzeb w godzinach pracy stacji, a także w ciągu całej doby podczas prowadzenia akcji Zimowego Utrzymania Dróg tj od 01-01-2026r. do dnia 30-04-2026r. oraz od 01-11-2026r. do 31-12-2026r . Linia dystrybucji paliw powinna być zlokalizowania w odległości nie większej niż 10 km od siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach. 3. Warunki dostawy: 1) Bezgotówkowe tankowanie paliwa w ciągu całego miesiąca. 2) Ustala się następujące okresy rozliczeniowe dla Transakcji Bezgotówkowych: od 1 do ostatniego dnia miesiąca na podstawie zestawienia zbiorczego przekazanego przez Wykonawcę w terminie do 7 dni po upływie danego okresu. Za datę sprzedaży uznaje się ostatni dzień danego okresu rozliczeniowego. 3) Zestawienie zbiorcze powinno zawierać: wyszczególnienie ceny detalicznej w danym dniu z uwzględnieniem zaoferowanego opustu, datę wraz z godziną pobrania paliwa, nr karty drogowej, nr rejestracyjny tankowanego pojazdu, nazwisko osoby pobierającej oraz jej czytelny podpis, zestawienie to będzie podstawą do wystawienia faktury. 4) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa będzie zgodna z cenami obowiązującymi dla wszystkich klientów u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego opustu. 4. Zamawiający dopuszcza ewidencjonowanie i rozliczanie pobranych paliw i materiałów eksploatacyjnych przy wykorzystaniu elektronicznych kart paliwowych, o ile korzystanie z nich będzie zgodne z zapisami niniejszej SWZ i wzoru umowy oraz, że Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych z tytułu ich wydania i eksploatacji. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb, w takim przypadku mają zastosowanie zapisy pkt. 12. 6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia. 7. Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018 z późn zmianami) 8. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w składanej ofercie części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. 9. Zamawiający dopuszcza dostawy paliw płynnych spełniających wymagania wg innych niż wskazane w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018 z późn zmianami). norm, przy czym parametry w nich zawarte muszą, co najmniej spełniać wymagania określone w normach zawartych w w/w rozporządzeniu. 10. Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust. 1 pkt. 2) oraz ust. 3, ustawy PZP. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w tym przypadku Wykonawca powinien wskazać w załączniku H wykaz parametrów równoważności. 11. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych zgodnie z opisem w pkt. IV.1 12. Zgodnie z art. 433 pkt. 4) Ustawy PZP Zamawiający wskazuje, że: 1) Dla zadania nr 2 minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt. IV.2.2) wynosi 20% ilości litrów benzyny E 10 (PB 95) oraz 20% ilości litrów oleju napędowego B 7, wskazanych w pkt. IV.2.2)