See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění propagačních (reklamních) předmětů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávku propagačních (reklamních) předmětů dle aktuálních potřeb zadavatele, a to včetně komunikace s koncovými dodavateli, dodání kompletních technických parametrů pro vytvoření kreativních podkladů včetně termínů, případně umístění základních logotypů zadavatele na propagační (reklamní) předměty grafikem dodavatele dle požadavků. Dále je předmětem plnění této veřejné zakázky zajištění způsobu a místa dodání, kontrola kvality plnění, fakturace a vyřizování případných reklamací.
Vorherige Bekanntmachung: 53498-2024
Interne Kennung: VZ6/2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001