See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz stanowiący załącznik nr 1a do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, których charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie, procesy określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych. WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych dostaw żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie, że zaoferowany asortyment został dopuszczony i wprowadzony do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty jednostki notyfikowanej * treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym 2) Karty katalogowe producenta i/ lub techniki operacyjne i / lub inne materiały producenta potwierdzające parametry wymagane w opisie przedmiotu zamówienia, zawierające numery katalogowe/grupy nr katalogowych bądź inny identyfikator oferowanego asortymentu. * *Zamawiający dopuszcza możliwość przedłożenia wraz z ofertą katalogów wystawionych przez autoryzowanego przedstawiciela/dystrybutora producenta na terenie Polski 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 3. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 4. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę 5. Jeżeli któryś z wymaganych dokumentów składanych przez Wykonawcę jest sporządzony w języku obcym, dokument taki należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. 6. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienie w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: DZP.26.128.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1_System do łączenia implantów kości udowej i piszczelowej w miejscu resekcji stawu kolanowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz stanowiący załącznik nr 1a do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0003
Titel: 2_Gwóźdź typu Gamma krótki i długi
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0004
Titel: 3_Płyta do zespoleń miednicy
Interne Kennung: pakiet nr 3
Los: LOT-0005
Titel: 4_Proteza bezcementowa stawu biodrowego z modularną szyjką
Interne Kennung: pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: 5_Trzpień stożkowy, tytanowy endoprotezy stawu biodrowego bezcementowy
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: 6_Miękkie kotwice do leczenia uszkodzeń stawu ramiennego
Interne Kennung: pakiet nr 6
Los: LOT-0008
Titel: 7_System implantów do zespoleń kości, osteotomii podkolanowej i osteotomii kości udowej
Interne Kennung: pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: 8_Membrana kolagenowa, dwuwarstwowa do zaopatrywania ubytków chrzęstnych
Interne Kennung: pakiet nr 8
Los: LOT-0010
Titel: 9_Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: 11_Płyty proste
Interne Kennung: pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12_Płyty do kości strzałkowej
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13_Gwóźdź do artrodezy stawu skokowego
Interne Kennung: pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14_System endoprotez rewizyjnych i zawiasowych stawu kolanowego
Interne Kennung: pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15_System rewizyjny endoprotez panewki stawu biodrowego
Interne Kennung: pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16_Implanty do zespoleń złamań miednicy
Interne Kennung: pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17_Artroskopowa stabilizacja barku
Interne Kennung: pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18_Implant tytanowa uzbrojony z dwoma zaczepami
Interne Kennung: pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19_Drut wiercący
Interne Kennung: pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20_Implanty do przedniej stabilizacji międzytrzonowej odcinka lędźwiowego
Interne Kennung: pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 10_Implanty do złamań rzepki oraz taśma do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: pakiet nr 10