709487-2025 - Ergebnis
Dänemark – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Knusning af beton og tegl
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKnusning af beton og tegl
BeschreibungUdbuddet omfatter knusning af beton og tegl på genbrugspladser i Hedensted, Herning og Ikast-Brande kommuner samt knusning af beton og tegl hos AFLD Tarm.Udbuddet er opdelt i 4 opgaver, som omfatter knusning af beton og tegl på genbrugspladser i Hedensted, Herning og Ikast-Brande kommune samt knusning hos AFLD Tarm.Der skal bydes på alle opgaver.
Interne Kennung15020018
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet omfatter knusning af beton og tegl på genbrugspladser i Hedensted, Herning og Ikast-Brande kommuner samt knusning af beton og tegl hos AFLD Tarm.Udbuddet er opdelt i 4 opgaver, som omfatter knusning af beton og tegl på genbrugspladser i Hedensted, Herning og Ikast-Brande kommune samt knusning hos AFLD Tarm.Der skal bydes på alle opgaver.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0000