See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE WYDARZENIA PT. „DEMO DAY” W RAMACH ESA BIC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa jednodniowej konferencji, prowadzonej w języku polskim oraz angielskim, zwanej dalej „Wydarzeniem”. 1. Planowany termin Wydarzenia: 10 grudnia 2025 r. 2. Formuła konferencji: stacjonarna. 3. Liczba uczestników - do 120 osób. Zamawiający zastrzega, że ostateczna liczba uczestników zostanie podana nie później niż na 3 dni robocze przed terminem Wydarzenia, zapewniając, że minimalna liczba uczestników to 80 osób. Rekrutacja uczestników zostanie zrealizowana przez Zamawiającego, który udostępni formularze (elektronicznie) do rejestracji gości Wydarzenia. 4. Czas trwania Wydarzenia: • maksymalnie 8 godz. zegarowych, w tym przerwa na kawę, kolacja i networking. 5. Język: polski oraz angielski. Miejsce: CIC Warsaw, Varso Place, Chmielna 73, 00-801 Warszawa. Prelegenci: Za dobór oraz zapewnienie udziału osób biorących udział w Wydarzeniu w charakterze prelegentów odpowiada Zamawiający.
Interne Kennung: BO/49/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa jednodniowej konferencji, prowadzonej w języku polskim oraz angielskim, zwanej dalej „Wydarzeniem”. 1. Planowany termin Wydarzenia: 10 grudnia 2025 r. 2. Formuła konferencji: stacjonarna. 3. Liczba uczestników - do 120 osób. Zamawiający zastrzega, że ostateczna liczba uczestników zostanie podana nie później niż na 3 dni robocze przed terminem Wydarzenia, zapewniając, że minimalna liczba uczestników to 80 osób. Rekrutacja uczestników zostanie zrealizowana przez Zamawiającego, który udostępni formularze (elektronicznie) do rejestracji gości Wydarzenia. 4. Czas trwania Wydarzenia: • maksymalnie 8 godz. zegarowych, w tym przerwa na kawę, kolacja i networking. 5. Język: polski oraz angielski. Miejsce: CIC Warsaw, Varso Place, Chmielna 73, 00-801 Warszawa. Prelegenci: Za dobór oraz zapewnienie udziału osób biorących udział w Wydarzeniu w charakterze prelegentów odpowiada Zamawiający.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001