2. Verfahren
Verfahren
Titel: De schoonmaak van lokalen en hun inhoud van verschillende gemeente en OCMW-gebouwen - Periode 2026 - 2030
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het periodiek schoonmaken van de lokalen, inhoud en aanverwanten van verschillende gebouwen van de gemeente Huldenberg.
Interne Kennung: PPP02T-589/6006/FD 2025022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FD 2025022_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung