See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb souvisejících s tvorbou a úpravami webových prezentací a správou obsahu webu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky bylo sjednání a uzavření Rámcové dohody s dvěma dodavateli na dobu 60 měsíců obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování služeb spojených s tvorbou, úpravou a správou obsahu webové prezentace www.cez.cz a k ní přidružených webových prezentací využívajících stejnou správu obsahu, a vytváření interaktivních aplikací a webových prezentací.
Vorherige Bekanntmachung: 47207-2024
Interne Kennung: N006/21/V00023850
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen
5. Los
Los: LOT-0001