709632-2023 - Wettbewerb
Polen – Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern – Usługa prowadzenia 12 całodobowych parkingów strzeżonych zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa prowadzenia 12 całodobowych parkingów strzeżonych zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenia 12 całodobowych parkingów strzeżonych, zlokalizowanych przy ulicach Bednarskiej, Boleść, Bugaj, Filtrowej, Hożej, Karasia, Miłej, Al. 3 Maja (od ul. Solec), na Pl. Młynarskiego, na Placu Żelaznej Bramy, ul. Myśliwieckiej ul. Ptasiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa prowadzenia 12 całodobowych parkingów strzeżonych zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenia 12 całodobowych parkingów strzeżonych, zlokalizowanych przy ulicach Bednarskiej, Boleść, Bugaj, Filtrowej, Hożej, Karasia, Miłej, Al. 3 Maja (od ul. Solec), na Pl. Młynarskiego, na Placu Żelaznej Bramy, ul. Myśliwieckiej ul. Ptasiej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
Interne Kennung: ZTP-IV.26.44.2023.MBO Zp–44/2023