2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenpark lease
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt AQUON, ten behoeve van haar organisatie en de aan haar organisatie gelieerde instellingen, op rechtmatige wijze een meerjarige dienstverleningsovereenkomst te sluiten voor wagenpark lease met één hoogwaardige Inschrijver die op professionele en doelmatige wijze in de gevraagde dienstverlening voorziet. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden en/of Onderaannemers. De omvang over de totale looptijd van de overeenkomst wordt gemaximeerd op 80 voertuigen om daarmee eventuele groei op te kunnen vangen. Indien deze omvang (80 voertuigen) is bereikt, eindigt de raamovereenkomst, ook als de einddatum van de beoogde looptijd van de raamovereenkomst nog niet is bereikt. De lopende Nadere overeenkomsten worden in dat geval nog wel uitgediend. De minimale afname is naar verwachting ca. 50 voertuigen, waar overigens geen rechten aan kunnen worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt AQUON, ten behoeve van haar organisatie en de aan haar organisatie gelieerde instellingen, op rechtmatige wijze een meerjarige dienstverleningsovereenkomst te sluiten voor wagenpark lease met één hoogwaardige Inschrijver die op professionele en doelmatige wijze in de gevraagde dienstverlening voorziet. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang over de totale looptijd van de overeenkomst wordt gemaximeerd op 80 voertuigen om daarmee eventuele groei op te kunnen vangen. Indien deze omvang (80 voertuigen) is bereikt, eindigt de raamovereenkomst, ook als de einddatum van de beoogde looptijd van de raamovereenkomst nog niet is bereikt. De lopende Nadere overeenkomsten worden in dat geval nog wel uitgediend. De minimale afname is naar verwachting ca. 50 voertuigen, waar overigens geen rechten aan kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingleidraad en onderstaande verlengingen.