See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 6 v kategorii 55 - 414 Výroba dříví lanovkovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová, l.ú. Višňová
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 6 v kategorii 55 - 414 Výroba dříví lanovkovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová, l.ú. Višňová
Interne Kennung: 099/2019/142/3995
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Huť a Sedliště
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Huť a Sedliště
Interne Kennung: 099/2019/142/4046
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 101_123
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 101_123
Interne Kennung: 099/2019/142/4043
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 117118
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 117118
Interne Kennung: 099/2019/142/4042
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 188 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Šumná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 188 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Šumná
Interne Kennung: 099/2019/142/4041
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Pavlovice, Přimda , Rozvadov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 6 – Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Pavlovice, Přimda , Rozvadov
Interne Kennung: 099/2019/142/4047
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - LS Klatovy, revír Suchý Kámen
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - LS Klatovy, revír Suchý Kámen
Interne Kennung: 099/2019/142/4040
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 5 - Výroba dříví na OM HT na revíru Lány probírky nad 40
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 5 - Výroba dříví na OM HT na revíru Lány probírky nad 40
Interne Kennung: 099/2019/142/3999
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Bohdalov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Bohdalov
Interne Kennung: 099/2019/142/4039
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 106 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revírech Devět skal a Milovy
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 106 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revírech Devět skal a Milovy
Interne Kennung: 099/2019/142/4000