709720-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – DNS - motorová nafta 2023 - 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - motorová nafta 2023 - 2028
BeschreibungCílem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na dodávky motorové nafty včetně dopravy a stočení dovezené nafty do mobilní čerpací stanice nebo do nádrže zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung405942-2023
Interne KennungVZ/2023/DNS/1
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001
TitelMotorová nafta 2023 - 2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka motorové nafty dle specifikace v této výzvě a v její příloze č. 1 – Seznam zboží, včetně dopravy do místa plnění a stočení dovezené nafty do mobilní čerpací stanice nebo do nádrže zadavatele.