See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een verzekering tegen Materiële schade voor de rekening van de DBFM Scholen van Morgen NV
Beschreibung: De gunningprocedure bestaat in hoofdlijnen uit: • Overmaken van het bestek • Indienen Offerte • Beoordeling regelmatigheid offertes • Gunningsbeslissing • Standstill • Toewijzing en contractsluiting
Interne Kennung: VERZ20251003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VERZ20251003 - 1
Beschreibung: De huidige opdracht heeft als voorwerp het afsluiten van een polis Materiële schade Verzekering voor rekening van DBFM Scholen van Morgen NV, vertegenwoordigd door AG RE NV
Interne Kennung: 1