See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA PRANIA WODNEGO I CZYSZCZENIA CHEMICZNEGO PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA (3 ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania wodnego i czyszczenia chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania z wykończeniem, tj. z maglowaniem, prasowaniem oraz segregowaniem przedmiotów - z podziałem na 3 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 815057-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 24.02.2025 r. zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UE wstępne ogłoszenie informacyjne, w którym Zamawiający zamieścił wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1 - USŁUGA PRANIA WODNEGO I CHEMICZNEGO WE WROCŁAWIU, W OLEŚNICY ORAZ W MILICZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 1 - jest świadczenie usługi prania wodnego i czyszczenia chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania z wykończeniem, tj. z maglowaniem, prasowaniem oraz segregowaniem przedmiotów WE WROCŁAWIU, W OLEŚNICY ORAZ W MILICZU.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych dla zadania nr 1, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, w wysokości 1/3 szacowanej wielkości zamówienia podstawowego, tj. ok. 20 tys. kg.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2 - USŁUGA PRANIA WODNEGO I CHEMICZNEGO WKŁODZKU ORAZ W DUSZNIKACH-ZDROJU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 2 - jest świadczenie usługi prania wodnego i czyszczenia chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania z wykończeniem, tj. z maglowaniem, prasowaniem oraz segregowaniem przedmiotów W KŁODZKU ORAZ W DUSZNIKACH-ZDROJU.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych dla zadania nr 2, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, w wysokości 100% szacowanej wielkości zamówienia podstawowego, tj. ok. 10 tys. kg.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3 - USŁUGA PRANIA WODNEGO I CHEMICZNEGO W BRZEGU ORAZ W JASTRZĘBIU K/NAMYSŁOWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 3 - jest świadczenie usługi prania wodnego i czyszczenia chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania z wykończeniem, tj. z maglowaniem, prasowaniem oraz segregowaniem przedmiotów W BRZEGU ORAZ W JASTRZĘBIU K/NAMYSŁOWA.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych dla zadania nr 3, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, w wysokości 100% szacowanej wielkości zamówienia podstawowego, tj. ok. 10 tys. kg.