709745-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf – Dodávka a montáž dobíjecích stanic AC a DC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž dobíjecích stanic AC a DC
BeschreibungObecně je předmětem tohoto zadávacího řízení sjednání dvou rámcových dohod obsahující smluvní podmínky pro plnění příslušných jednotlivých dílčích zakázek na zajištění výše uvedených dodávek: AC dobíjecích stanic (22 kW), DC dobíjecích stanic (22-25 kW). Součástí plnění každé části veřejné zakázky je i: - napojení dobíjecích stanic do back-endu zadavatele protokolem OCPP 1.6 a vyšším, když vlastní komunikace bude realizována protokolem WSS; - instalace dobíjecích stanic na místo určení zadavatelem na základnu dle požadavku vybraného dodavatele a - prodloužená záruka dobíjecích stanic v celkové délce 5 let. Zadavatel bude na základě rámcové dohody uzavřené pro každou část veřejné zakázky, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby, a to formou obnovení soutěže. Rámcová dohoda na každou část veřejné zakázky bude uzavřena na dobu určitou, a to do 30. 9. 2028, a to se čtyřmi (4) dodavateli, kteří budou vybráni jako nejvhodnější na základě podaných nabídek. Zadavatel není povinen plnění z kterékoliv rámcové dohody čerpat, případně může být závazek splněn předčasně.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka na dodávky ve formě otevřeného řízení jehož výsledkem bude sjednání dvou rámcových dohod s čtyřmi dodavateli u každé části a následným obnovením soutěže
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelAC dobíjecí stanice
BeschreibungObecně je předmětem tohoto zadávacího řízení sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění příslušných jednotlivých dílčích zakázek na zajištění výše uvedených dodávek: AC dobíjecích stanic. Součástí plnění každé části veřejné zakázky je i: - napojení dobíjecích stanic do back-endu zadavatele protokolem OCPP 1.6 a vyšším, když vlastní komunikace bude realizována protokolem WSS; - instalace dobíjecích stanic na místo určení zadavatelem na základnu dle požadavku vybraného dodavatele a - prodloužená záruka dobíjecích stanic v celkové délce 5 let. Zadavatel bude na základě rámcové dohody uzavřené pro každou část veřejné zakázky, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby, a to formou obnovení soutěže. Rámcová dohoda na každou část veřejné zakázky bude uzavřena na dobu určitou, a to do 30. 9. 2028, a to se čtyřmi (4) dodavateli, kteří budou vybráni jako nejvhodnější na základě podaných nabídek. Zadavatel není povinen plnění z kterékoliv rámcové dohody čerpat, případně může být závazek splněn předčasně.
Interne KennungAC dobíjecí stanice
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu ceny za dílo v případě: - změny sazby DPH v daňových předpisech; - změny ceny plnění na základě změny indexu spotřebitelských cen (CPI) zveřejňovaného Českým statistickým úřadem, a to v případě, že meziroční změna tohoto indexu překročí 3 %. V takovém případě bude cena upravena v rozsahu odpovídajícím procentuální změně indexu CPI, přičemž úprava ceny je možná nejvýše jednou ročně, a to na základě písemné žádosti dodavatele, která musí být doručena zadavateli nejpozději do 30 dnů ode dne zveřejnění příslušných údajů Českým statistickým úřadem. Změna ceny bude provedena písemným dodatkem k rámcové dohodě; - navýšení dodávek stejného charakteru, a to maximálně do výše 30 % původního objemu závazku dodavatele, za jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě dodavatele. Rozšíření předmětu plnění bude provedena písemným dodatkem k rámcové dohodě. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rámcové dohody v případě, kdy za trvání rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem dojde k následné nemožnosti plnění ve smyslu ust. § 2006 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, tj. nebude z objektivních důvodů možné dodání předmětu příslušné části veřejné zakázky specifikované v rámcové dohodě a jejích přílohách (např. v situaci, pokud daný typ dodávky bude nahrazen typem novým), je dodavatel oprávněn nabídnout zadavateli dodání náhradního plnění a zadavatel si vyhrazuje právo takovou nabídku dodavatele na dodání náhradního plnění přijmout. Náhradní plnění však musí splňovat minimálně všechny parametry nahrazovaného plnění, které budou uvedeny v rámcové dohodě a jejích přílohách, a musí být dodáno za podmínek sjednaných v rámcové dohodě a jejích přílohách pro nahrazované plnění. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje v rámci obnovení soutěže na základě rámcové dohody nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena rámcová dohoda odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení rámcové dohody zadavatel posoudí splnění podmínek účasti dalšího dodavatele v pořadí. Následně zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh rámcové dohody, která odpovídá jeho nabídce, spolu s případnou výzvou k doložení dokladů před uzavřením dohody. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel rámcovou dohodu, přičemž rozsah se stanoví či omezí vzhledem k fázi průběhu plnění dohody. Tento postup lze využít opakovaně. Zadavatel si vyhrazuje, že v případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle předchozího odstavce k uzavření nové dohody s dodavatelem dalším v pořadí, bude v dohodě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek a harmonogram prací a případné další přílohy dohody s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby dohoda včetně příloh odpovídala nerealizované části plnění části veřejné zakázky.
LosLOT-0004
TitelDC dobíjecí stanice
BeschreibungObecně je předmětem tohoto zadávacího řízení sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění příslušných jednotlivých dílčích zakázek na zajištění výše uvedených dodávek: DC dobíjecích stanic. Součástí plnění každé části veřejné zakázky je i: - napojení dobíjecích stanic do back-endu zadavatele protokolem OCPP 1.6 a vyšším, když vlastní komunikace bude realizována protokolem WSS; - instalace dobíjecích stanic na místo určení zadavatelem na základnu dle požadavku vybraného dodavatele a - prodloužená záruka dobíjecích stanic v celkové délce 5 let. Zadavatel bude na základě rámcové dohody uzavřené pro každou část veřejné zakázky, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby, a to formou obnovení soutěže. Rámcová dohoda na každou část veřejné zakázky bude uzavřena na dobu určitou, a to do 30. 9. 2028, a to se čtyřmi (4) dodavateli, kteří budou vybráni jako nejvhodnější na základě podaných nabídek. Zadavatel není povinen plnění z kterékoliv rámcové dohody čerpat, případně může být závazek splněn předčasně.
Interne KennungDC dobíjecí stanice