2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW NA TERENIE MIASTA RADZYŃ PODLASKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości na terenie miasta Radzyń Podlaski, zorganizowaniu, wyposażeniu i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie, do którego wykonawca posiada tytuł prawny, w tym programu informatycznego do obsługi PSZOK-u, prowadzeniu Punktu Wymiany Rzeczy Używanych oraz zorganizowaniu i prowadzeniu na terenie miasta Biura Obsługi Klienta przystosowanego do obsługi osób niepełnosprawnych, 2) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów z nieruchomości będących w zarządzie Miasta Radzyń Podlaski. Zamówienie składa się z części: 1) Część 1: „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW NA TERENIE MIASTA RADZYŃ PODLASKI – odbieranie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości na terenie miasta Radzyń Podlaski.”; 2) Część 2: „ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW NA TERENIE MIASTA RADZYŃ PODLASKI – odbieranie i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości będących w zarządzie Miasta Radzyń Podlaski.”. Zamawiający szacuje, że w okresie prowadzenia zamówienia, tj. od dnia 1.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. wykonawca deklaruje wywóz odpadów komunalnych dla Części 1 - 5 185,00 Mg i dla Części 2 - 166,00 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zawarto odpowiednio w załącznikach nr 1a i 1b do SWZ.
Interne Kennung: WRG.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW NA TERENIE MIASTA RADZYŃ PODLASKI – odbieranie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości na terenie miasta Radzyń Podlaski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w szczególności polegających na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości na terenie miasta Radzyń Podlaski, 2) zorganizowaniu, wyposażeniu i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), w tym Punktu Wymiany Rzeczy Używanych oraz zorganizowaniu i prowadzeniu na terenie miasta Biura Obsługi Klienta przystosowanego do obsługi osób niepełnosprawnych, 3) transport odebranych odpadów komunalnych oraz odpadów zebranych w PSZOKu do instalacji przetwarzania odpadów i instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Menge: 5 185 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW NA TERENIE MIASTA RADZYŃ PODLASKI – odbieranie i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości będących w zarządzie Miasta Radzyń Podlaski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbieranie odpadów z koszy ulicznych; 2) odbieranie odpadów z targowiska miejskiego; 3) odbieranie odpadów z Zespołu Pałacowo – Parkowego; 4) odbieranie odpadów z Urzędu Miasta Radzyń Podlaski; 5) odbieranie odpadów z budynku miejskiego przy ul. Armii Krajowej 2; 6) odbieranie odpadów z bazy Urzędu Miasta przy ul. Parkowej 3; 7) odbieranie odpadów z oczyszczania miasta; 8) odbieranie odpadów z dzikich wysypisk śmieci; 9) transport i zagospodarowanie odpadów w Instalacji Komunalnej lub zakładu utylizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Menge: 166 Tonnen