709790-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ, w podziale na części: 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych we wskazanych częściach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonych akcesoriów i sprzętu laboratoryjnego o ustalonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto, konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu i akcesoriów używanych do tej pory (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). 5. W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung266003-2025
Interne KennungWIP.261.24.2025.NPA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38522000 Chromatografische Scanner, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie, 18424300 Einweghandschuhe, 42513200 Kühlvorrichtungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141615 Urinbeutel, 30237430 Lichtgriffel, 38931000 Temperatur- und Luftfeuchtigkeitsprüfer, 33141411 Skalpelle und Klingen, 42996700 Abscheider, 38310000 Präzisionswaagen, 42310000 Brenner
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Akcesoria chromatograficzne
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1 - Akcesoria chromatograficzne
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Zestawy QuEChERS
Interne KennungCzęść 2 - Zestawy QuEChERS
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Akcesoria laboratoryjne
Interne KennungCzęść 3 - Akcesoria laboratoryjne
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Rękawice laboratoryjne do pracy z chemikaliami
Interne KennungCzęść 4 - Rękawice laboratoryjne do pracy z chemikaliami
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Zamrażarki
Interne KennungCzęść 5 - Zamrażarki
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Czasza grzejna
Interne KennungCzęść 6 - Czasza grzejna
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Buteleczki do roztworów
Interne KennungCzęść 7 - Buteleczki do roztworów
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Drobne materiały pomocnicze
Interne KennungCzęść 8 - Drobne materiały pomocnicze
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Materiały pomocnicze – akcesoria zużywalne
Interne KennungCzęść 9 - Materiały pomocnicze – akcesoria zużywalne
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Podłoża do kiełkowania o gramaturze 110 g/m2
Interne KennungCzęść 10 - Podłoża do kiełkowania o gramaturze 110 g/m2
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Podłoże do kiełkowania nasion buraka cukrowego
Interne KennungCzęść 11 - Podłoże do kiełkowania nasion buraka cukrowego
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Podłoża do kiełkowania o gramaturze 65 g/m2
Interne KennungCzęść 12 - Podłoża do kiełkowania o gramaturze 65 g/m2
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Pozostałe podłoża do kiełkowania
Interne KennungCzęść 13 - Pozostałe podłoża do kiełkowania
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Akcesoria do utrzymania czystości na stanowiskach pracy
Interne KennungCzęść 14 - Akcesoria do utrzymania czystości na stanowiskach pracy
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 - Akcesoria do analizy zdolności kiełkowania
Interne KennungCzęść 15 - Akcesoria do analizy zdolności kiełkowania
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 - Akcesoria do analizy czystości
Interne KennungCzęść 16 - Akcesoria do analizy czystości
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 - Akcesoria do analizy zdrowotności
Interne KennungCzęść 17 - Akcesoria do analizy zdrowotności
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 - Akcesoria do przechowywania prób i pozostałości po ocenie laboratoryjnej
Interne KennungCzęść 18 - Akcesoria do przechowywania prób i pozostałości po ocenie laboratoryjnej
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 - Rękawiczki do analiz
Interne KennungCzęść 19 - Rękawiczki do analiz
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 - Szkło laboratoryjne
Interne KennungCzęść 20 - Szkło laboratoryjne