See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MŠ Bruntál, U Rybníka 3 – Rekonstrukce kuchyně – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „MŠ Bruntál, U Rybníka 3 – Rekonstrukce kuchyně – Stavební práce“ bude provedena oprava souvisejících stavebních konstrukcí, která představuje výměnu nevyhovujících povrchů – obkladů a dlažeb, odbourání nepotřebných, či nevyhovujících dělících příček. Do nosných konstrukcí ani vnějšího vzhledu budovy nebude zasahováno, pouze budou provedeny kontrolované průrazy. Předmětem zadávacího řízení jsou dále kromě stavebních prací také elektroinstalace, zdravotechnické instalace a vzduchotechnika. Více viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 02.2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen