709870-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów medycznych stosowanych w okulistyce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych stosowanych w okulistyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych stosowanych w okulistyce w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA.381.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 Soczewki tylnokomorowe i wewnątrzgałkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych stosowanych w okulistyce w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 Różne materiały okulistyczne
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 Serweta okulistyczna oraz marker chirurgiczny
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 Pierścień dotorebkowy oraz barwnik do torebki
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 Patyczki spongostanowe, paski fluoresceinowe oraz retraktory
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 Sondy do lasera
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 Zestaw do iniekcji doszklistkowej
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 Sterylny żel do USG
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 Kohezyjne preparaty wiskoelastyczne
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 Jednorazowe sondy do tonometru
Interne Kennung: PAKIET 10