See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pracowni analizy danych i informatyki śledczej dla studentów dziennych kierunku SIB spec. Analiza danych i informatyka śledcza
Beschreibung: część I: zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania użytkowego, część II: zakup infrastruktury sieciowej i zasilającej, część III: zakup specjalistycznych urządzeń informatyki śledczej, część IV: zakup narzędzi diagnostycznych sieci i infrastruktury część V: zakup sprzętu do analizy sygnałów bezprzewodowych, część VI: zakup magazynów danych i nośników pamięci, część VII: zakup sprzętu i oprogramowania specjalistycznego do analizy danych mobilnych.
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania użytkowego
Beschreibung: Komputer stacjonarny typu All in One -zintegrowany komputer w obudowie wraz z monitorem oraz systemem operacyjny Windows 11 Pro 21 Projektor multimedialny 1 Microsoft Office 2024 LTSC Professional Plus CSP - EDU 21
Interne Kennung: częśćI
Menge: 43 Stück
Los: LOT-0002
Titel: zakup infrastruktury sieciowej i zasilającej
Beschreibung: Router 2 Przełącznik sieciowy 4 Punkt dostępowy do bezprzewodowej sieci lokalnej w standardzie IEEE 802.11 2 Zasilacz awaryjny UPS 1,5 KW (rack) 1 Szafa Rack 19” 32U 800x1000 1
Interne Kennung: CzęśćII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0003
Titel: zakup specjalistycznych urządzeń informatyki śledczej
Beschreibung: „Mobilna stacja do analizy śledczej danych cyfrowych, przystosowana do pracy w terenie, wyposażona w walizkę odporną na warunki zewnętrzne, narzędzia do kopiowania i analizy danych z różnych typów nośników (w tym NVMe), zestaw adapterów i akcesoriów, zasilacze zgodne z europejskimi standardami.” Zestaw adapterów do informatyki śledczej „Urządzenie umożliwiające pasywne przechwytywanie i monitorowanie ruchu sieciowego (network TAP), kompatybilne z urządzeniami do analizy informatyki śledczej” „Urządzenie umożliwiające bezpieczne podłączenie dysków twardych (HDD/SSD) w celu ich odczytu i analizy, z funkcją blokady zapisu (write-blocker), przeznaczone do użytku w analizie informatyki śledczej” Szyforwana kieszeń m3 „Urządzenie umożliwiające bezpieczny odczyt danych z różnych typów dysków twardych (m.in. SATA, IDE) w trybie blokady zapisu (write-blocker), przeznaczone do zastosowań analizy śledczej danych cyfrowych” „Zewnętrzne urządzenie typu write-blocker, umożliwiające odczyt danych z nośników podłączanych przez interfejs USB 3.1, z funkcją uniemożliwiającą zapis lub modyfikację danych źródłowych. Przeznaczone do zastosowań w analizie informatyki śledczej” „Samodzielne urządzenie do bezpiecznego i trwałego kasowania danych z nośników półprzewodnikowych NVMe (SSD), obsługujące różne metody nadpisywania danych (np. DoD 5220.22-M, NIST 800-88), wyposażone w interfejs użytkownika oraz zasilanie niezależne od komputera”
Interne Kennung: częśćIII
Menge: 16 Stück
Los: LOT-0004
Titel: zakup narzędzi diagnostycznych sieci i infrastruktury
Beschreibung: Analizator okablowania i sieci LAN + Akcesoria 1
Interne Kennung: CzęśćIV
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0005
Titel: zakup sprzętu do analizy sygnałów bezprzewodowych
Beschreibung: Stacjonarna platforma przetwarzania danych ADS-B, FLARM, BLE/Wi-Fi RemoteID 1 „Mobilny transceiver SDR umożliwiający odbiór i nadawanie sygnałów radiowych w szerokim zakresie częstotliwości od 1 MHz do 6 GHz, wyposażony w moduł rozszerzający do obsługi interfejsu użytkownika oraz zestaw 5 różnych anten do pracy w różnych pasmach i zastosowaniach” 1 „Mobilny transceiver SDR umożliwiający dwukierunkową komunikację radiową w zakresie częstotliwości 1 MHz – 6 GHz, zintegrowany z modułem przełącznika antenowego do wyboru spośród wielu anten, przeznaczony do zastosowań eksperymentalnych i badawczych” 5 „Zewnętrzny moduł zegara referencyjnego TCXO o stabilności 0,1 ppm, przeznaczony do synchronizacji i stabilizacji częstotliwości urządzeń SDR” 5 „Zestaw odbiornika SDR (Software Defined Radio) z interfejsem USB, obsługującego pasmo radiowe do odbioru sygnałów telewizji cyfrowej DVB-T oraz innych sygnałów radiowych, wraz z antenami dipolowymi” 10 „4-pozycyjny przełącznik antenowy do pracy w paśmie od 0 do 900 MHz, wyposażony w gniazda typu M (PL, SO-239)” 1 Antena bazowa wielopasmowa do pracy w paśmie VHF/UHF z mocowaniem do maszty 1 Antena bazowa do pracy w paśmie VHF 156–162 MHz 1 Antena panelowa z kablem o długości 10 metrów 2 Kabel koncentryczny z końcówkami typu RP-SMA, długość 10 metrów, kolor czarny 2 Panelowa antena kierunkowa do współpracy z urządzeniami radiowymi w systemie sterowania bezprzewodowego 1 Antena wzmacniająca zasięg do sterownika bezprzewodowego 1
Interne Kennung: częśćV
Menge: 31 Stück
Los: LOT-0006
Titel: zakup magazynów danych i nośników pamięci.
Beschreibung: Serwer NAS 1 Dyski do serwera NAS 7.68TB 5 Dysk 1.92TB 1DWD 2.5" SSD 2U24 5 Dysk SSD 2TB 2 Karta pamięci microSDXC 256 GB 200MB/s + adapter 21 Karta pamięci 1TB microSDXC Extreme PRO 200MB/s 2
Interne Kennung: częśćVI
Menge: 36 Stück
Los: LOT-0007
Titel: zakup sprzętu i oprogramowania specjalistycznego do analizy danych mobilnych
Beschreibung: Oxygen Forensic w wersji akademickiej wraz z dwuletnią subskrypcją. - 20 stanowisk dla studentów, - 1 stanowisko dla wykładowcy 21 Spider board z PC-3000 Flash all in one 1
Interne Kennung: częśćVII
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 22 Stück