2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup paliw na stacjach zewnętrznych raz dostawa paliwa na teren zakładu z możliwością składania ofert częściowych”
Beschreibung: I część zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest powtarzający się okresowo bezgotówkowy zakup paliw płynnych (olej napędowy, olej napędowy o podwyższonej liczbie cetanowej, benzyna bezołowiowa PB95 oraz PB98) do pojazdów i sprzętów będących w dyspozycji Zamawiającego, realizowany na stacjach benzynowych w formie kart paliwowych przyporządkowanych do danego pojazdu/sprzętu. (wykaz sprzętów stanowi załącznik nr 1 do SIWZ). 2. Zakup paliw będzie dokonywany sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest posiadać minimum jedna stację benzynową na której będzie dostępne paliwo wymagane przez Zamawiającego. Stacja benzynowa musi być czynna 24 h na dobę minimum 7 dni w tygodniu. Stacja musi się znajdować do 6 km od siedziby Zamawiającego tj. Lokalna 11, 43-100 Tychy. 3. Rozliczenie będzie następowało na podstawie faktycznie zatankowanego paliwa. Zamawiający wymaga aby Wykonawca wystawił minimalnie 5, maksymalnie 1 fakturę w miesiącu za faktycznie zatankowane paliwo. Minimalny termin płatności faktury to 7 dni od daty dostarczenia faktury do Zamawiającego. Ilość wystawionych faktur będzie zależała od ilości zaproponowanej w ofercie (formularz oferty) – ilość faktur wystawionych w miesiącu stanowi kryterium oceny ofert. Raporty obejmujące informację na temat ilości zatankowanych litrów, rodzaju zatankowanego paliwa, numeru rejestracyjnego pojazdu oraz stanu licznika przy tankowaniu będą dostarczone Zamawiającemu przy każdej fakturze bądź udostępnione w systemie Wykonawcy, do którego to Zamawiający będzie miał dostęp. 4. Do każdego pojazdu zostanie wydana karta paliwowa (zgodna z numerem rejestracyjnym). Ponadto Wykonawca wyda również karty na osoby, które będą tankować każdy pojazd (po podaniu wymaganych danych: nr pojazdu, stan licznika). Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę do Zamawiającego oleju napędowego, przeznaczonego do napędu silników o zapłonie samoczynnym, 1. Wielkość dostawy oleju napędowego wynosi łącznie 900.000 litrów na 3 lata. 2. W przypadku zmiany przepisów prawa lub norm, olej napędowy powinien spełniać wymagania określone w przepisach oraz normach obowiązujących na dzień dostawy. 3. Miejscem dostaw oleju napędowego jest: zbiornik paliwa bezciśnieniowy o pojemności 5 m3, usytuowany w Tychach przy ulicy Lokalnej 11, posiadający wymagane prawem cechy oraz legalizacje. Podczas rozładunku oleju napędowego zbiornik wymaga zastosowania pompy przy autocysternie. Jednorazowa dostawa do tego zbiornika nie powinna być większa niż 5 m3 . 4. Wykonawca będzie dostarczał olej napędowy do miejsca wskazanego przez podmiot, w terminie do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia drogą elektroniczną. Zamówienia będą przesyłane wyłącznie w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) do godz. 12.00, a zamówienie złożone po godzinie 12.00 traktowane będzie, jako zamówienie złożone następnego dnia roboczego o godzinie 6.00. 5. Podmiot, o którym mowa w pkt 1, określi rodzaj zamawianego oleju napędowego każdorazowo w zamówieniu. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia zamówionego oleju napędowego, na swój koszt i ryzyko, wyłącznie w dni robocze w godzinach od 6.00 do 14.00. 7. Wykonawca będzie dostarczał olej napędowy przy użyciu środków transportu-autocystern. Skrzynie załadunkowo-rozładunkowe w autocysternach powinny być zabezpieczone nienaruszonymi plombami. Autocysterna musi być zaopatrzona w posiadające cechy legalizacyjne urządzenia wydawcze-pompy oraz drukarki-wskazujące dokładną ilość wydanego oleju napędowego temperaturze referencyjnej +15 0 oraz w temperaturze rzeczywistej. Autocysterna powinna być doposażona w specjalną końcówkę z zaworem kranikiem (tzw. słonik), która będzie umieszczana między zaworem spustowy cysterny i wężem spustowym w celu poboru próbek. 8. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia przy pierwszej dostawie aktualnej Karty Charakterystyki Substancji / Preparatu wystawioną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 9. Wykonawca zobowiązany jest w odniesieniu do każdej dostawy dopełnić wszelkich obowiązków, w szczególności obowiązków zgłoszeniowych, o których mowa w Ustawie z dnia 3 kwietnia 2017 roku o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów (Dz. U. z 2017 r. poz. 708). 10. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczać do każdej dostawy, przed każdym rozładunkiem autocysterny, komplet niezbędnych dokumentów dotyczących dostarczonego ON, obejmujący co najmniej: a) świadectwo jakości (orzeczenie laboratoryjne), b) dyspozycję dostawy (kartę nalewu). 11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia (przed rozładunkiem autocysterny) kontroli wstępnej. 12. Zamawiający ma prawo, raz w ciągu kwartału wykonać na koszt Wykonawcy badanie jakości dostarczonego oleju napędowego w wybranym przez siebie akredytowanym laboratorium. 13. Odbiory oleju napędowego będą dokonywane w oparciu o wskazania systemu kontrolnopomiarowego Zamawiającego w dm3. 14. Podana powyżej ilość paliwa jest wartością szacunkową, Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamawiania mniejszej ilości paliw i w takim przypadku Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie w tym zakresie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24611100 Propergol-Treibstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przedmiotem zamówienia jest powtarzający się okresowo bezgotówkowy zakup paliw płynnych (olej napędowy, olej napędowy o podwyższonej liczbie cetanowej, benzyna bezołowiowa PB95 oraz PB98) do pojazdów i sprzętów będących w dyspozycji Zamawiającego, realizowany na stacjach benzynowych w formie kart paliwowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest powtarzający się okresowo bezgotówkowy zakup paliw płynnych (olej napędowy, olej napędowy o podwyższonej liczbie cetanowej, benzyna bezołowiowa PB95 oraz PB98) do pojazdów i sprzętów będących w dyspozycji Zamawiającego, realizowany na stacjach benzynowych w formie kart paliwowych - zgodnie z opisem SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienie w październiku 2028 r.
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę do Zamawiającego oleju napędowego, przeznaczonego do napędu silników o zapłonie samoczynnym, 1. Wielkość dostawy oleju napędowego wynosi łącznie 900.000 litrów na 3 lata.