See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK w Raczycach, gm. Odolanów w okresie od 10.01.2026r. do 31.12.2026r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie w sposób określony w umowie odpadów komunalnych zebranych na Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Raczycach w okresie od 10.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Wspólny Słownik Zamówień: Główny kod CPV: 90500000-2 – Usługi związane z odpadami Dodatkowy kod CPV: 90514000-3 – Usługi recyklingu odpadów 90533000-2 – Usługi gospodarki odpadami Rodzaje odpadów według ich kodów kwalifikacji: 1) 15 01 01 – Opakowania z papieru i tektury 2) 15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych 3) 15 01 05 – Opakowania wielomateriałowe 4) 15 01 07 – Opakowania ze szkła 5) 16 01 03 – Zużyte opony 6) 16 02 11 - Zużyte urządzenia zawierające freony, HCFC, HFC 7) 16 02 13 -Zużyte urządzenia zawierające niebezpieczne elementy inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 12 8) 17 01 01 – Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórki i remontów 9) 17 01 02 – Gruz ceglany 10) 17 01 07 – Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadów materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 11) 17 05 04 – Gleba i ziemia w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 12) 17 06 04 – Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 13) 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01 14) 20 01 10 – Odzież 15) 20 01 21* – Lampy fluorescyjne i inne odpady zawierające rtęć 16) 20 01 23* – Urządzenia zawierające freony (KOMPLETNE) 17) 20 01 23* – Urządzenia zawierające freony (NIEKOMPLETNE) 18) 20 01 32 – Leki inne niż wymienione w 20 01 31 19) 20 01 34 – Baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33 20) 20 01 35* – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki (KOMPLETNE) 21) 20 01 35* – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki (NIEKOMPLETNE) 22) 20 01 36 – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23, 20 01 35 23) 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji 24) 20 03 07 – Odpady wielkogabarytowe 25) 20 01 99 – Inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (dotyczy odpadów powstał w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek )
Interne Kennung: 7/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – odpady inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny kod 20.01.99
Beschreibung: Inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (dotyczy odpadów powstał w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek )
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zmniejszenie i zwiększenie zakresu zamówienia dla każdej części zamówienia.. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 30% ilości odpadów określonej w SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia dla każdej części zamówienia polegające na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 30% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów określonych w SWZ wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji dla każdej części zamówienia w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb – po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji w ramach realizacji umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – odpady wielkogabarytowe kod 20.03.07
Beschreibung: Odpady wielkogabarytowe
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – gruz czysty, betonowy i ceglany i odpady poremontowe kod 17.01.07 , 17 01 01, 17 01 02, 17 09 04
Beschreibung: Część III – gruz czysty, betonowy i ceglany i odpady poremontowe kod 17.01.07 , 17 01 01, 17 01 02, 17 09 04
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Wszystkie pozostałe frakcje odpadów
Beschreibung: 15 01 01 – Opakowania z papieru i tektury 15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych 15 01 05 – Opakowania wielomateriałowe 15 01 07 – Opakowania ze szkła 16 01 03 – Zużyte opony 16 02 11 - Zużyte urządzenia zawierające freony, HCFC, HFC 16 02 13 -Zużyte urządzenia zawierające niebezpieczne elementy inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 12 17 05 04 – Gleba i ziemia w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 17 06 04 – Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 20 01 10 – Odzież i tekstylia 20 01 21* – Lampy fluorescyjne i inne odpady zawierające rtęć 20 01 23* – Urządzenia zawierające freony (KOMPLETNE) 20 01 23* – Urządzenia zawierające freony (NIEKOMPLETNE) 20 01 32 – Leki inne niż wymienione w 20 01 31 19) 20 01 34 – Baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33 20 01 35* – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki (KOMPLETNE) 20 01 35* – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki (NIEKOMPLETNE) 20 01 36 – Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23, 20 01 35 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji
Interne Kennung: Część IV