See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, wobec czego dokonał podziału zakresu zamówienia na 8 zadań: Zadanie nr 1: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 2: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 3: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 4: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 5: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 6: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 7: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Zadanie nr 8: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 697046-2024
Interne Kennung: 36/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 77211500 Baumpflege, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77342000 Heckenschnitt, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: : Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: : Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (925, 6015), Witkowo (936), Przybrodzin (5444), WCR Konin, Ruchocinek (4577) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1)Zamawiający może zwiększyć ilość powierzchni przewidzianych do wykonania usługi utrzymania czystości, tożsame z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. Dyspozycja w tym zakresie będzie uzależniona od posiadanych przez Zamawiającego środków finansowych oraz potrzeby zwiększenia zamówienia w stosunku do przewidzianego w podstawowym zakresie. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. 2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości powierzchni będących przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 50% wynikających z formularza cenowego Wykonawcy. 3) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Realizacja prawa opcji będzie następowała, w terminie obowiązywania umowy. Brak realizacji zmówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4) Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji na zasadach niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Powidz (4204), Powidz (6015) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Powidz (925), Witkowo (936), Powidz (6015), Ruchocinek (4577), Turek (8709), Kleczew (8748), Przybrodzin (5444) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77342000 Heckenschnitt, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (4204) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu .
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenie Powidz (8711) administrowanym przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych (terenów utwardzonych i zielonych) na terenach Jarocin (2321), Kalisz (5912) administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem podziału na osiem części, zawierają: - Formularz cenowy - załącznik nr 2A- 2H do SWZ - „Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru usługi” (załącznik nr 8A – 8H do SWZ) - „Zakresy prac wraz z wymaganą częstotliwością” (załącznik nr 9A – 9H do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 8