2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę 200 m3 oleju napędowego do pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 200 m3 oleju napędowego, „standardowego” do siedziby Zamawiającego na swój koszt i ryzyko - wg nomenklatury określonej w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 22 kwietnia 2020 roku zmieniające w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1314), przy czym oferowany olej musi być zgodny w dniu upływu składania ofert z aktualnie obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001