710014-2025 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu 26 instalacji fotowoltaicznych obiektów użyteczności publicznej wraz z magazynami energii. Uwaga: Ze względu na konieczność przeprowadzenia niezbędnych robót budowlanych dachów niektórych obiektów przed montażem instalacji OZE, zaleca się przed złożeniem oferty dokonanie we własnym zakresie wizji lokalnej. W celu umówienia się na wizję należy skontaktować się z Wydziałem Inwestycji i Remontów – tel.: 32 76 90 346. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: 1) Część nr 1 – Budowa instalacji OZE w budynkach szkolnych i Żłobka Publicznego nr 1 w Tarnowskich Górach 2) Część nr 2 – Budowa instalacji OZE w budynkach przedszkoli, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, TOTU sp. ZOZ oraz Tarnogórskiego Centrum Kultury w Tarnowskich Górach.
Vorherige Bekanntmachung572078-2025
Interne KennungBZP.271.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Budowa instalacji OZE w budynkach szkolnych i Żłobka Publicznego nr 1 w Tarnowskich Górach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu 26 instalacji fotowoltaicznych obiektów użyteczności publicznej wraz z magazynami energii. Uwaga: Ze względu na konieczność przeprowadzenia niezbędnych robót budowlanych dachów niektórych obiektów przed montażem instalacji OZE, zaleca się przed złożeniem oferty dokonanie we własnym zakresie wizji lokalnej. W celu umówienia się na wizję należy skontaktować się z Wydziałem Inwestycji i Remontów – tel.: 32 76 90 346. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część nr 1 dotyczy: Część nr 1 – Budowa instalacji OZE w budynkach szkolnych i Żłobka Publicznego nr 1 w Tarnowskich Górach Obiekty szkolne w ramach, których zostanie przeprowadzona inwestycja: - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Słowackiego 34 - Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Wyspiańskiego 1 - Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Leśna 23 - Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Korczaka 2 - Szkoła Podstawowa nr 10 (BUDYNEK B) ul. Zaciszna 17 - Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Kochanowskiego 21 - Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Armii Krajowej 1 - Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Litewska 6 - Żłobek Publiczny nr 1. Oddział I ul. Wyszyńskiego 135 - Żłobek Publiczny nr 1. Oddział II ul. Strzybnicka 3 - Żłobek Publiczny nr 1 ul. Bema 1. Szczegółowy zakres zamówienia dla każdej części zawierają załączniki do SWZ tj.: a) Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części – Załącznik nr 6 do SWZ, b) Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami – Załącznik nr 6a do SWZ, Uwaga: Niniejsze postępowanie nie obejmuje wykonania instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii w następujących obiektach: -Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 ul. Powstańców Warszawskich 42, -Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Janasa 11, -Szkoła Podstawowa nr 9 (budynek B) ul. Sobieskiego 5, -Przedszkole nr 17 ul. Norweska 2, -Przedszkole nr 20 ul. Morcinka 7. c) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla każdej części – Załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen