See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 39 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 39 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4069
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 200 v kategorii 2 - Těžba harvestorovou technologií - probírky III.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 200 v kategorii 2 - Těžba harvestorovou technologií - probírky III.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4067
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 245 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 245 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Interne Kennung: 099/2019/142/4066
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 103 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / 2025 / nahodilá těžba + odkornění 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 103 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / 2025 / nahodilá těžba + odkornění 3
Interne Kennung: 099/2019/142/4064
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2025 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 102 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2025 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/4063
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 65 v kategorii 1 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Znojmo revír Dešov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 65 v kategorii 1 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Znojmo revír Dešov
Interne Kennung: 099/2019/142/4068
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 27 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, polesí Prameny a Krásno
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 27 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, polesí Prameny a Krásno
Interne Kennung: 099/2019/142/4062
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 134 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Košíkov 3.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 134 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Košíkov 3.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4070
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 243 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov UKT 561m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 243 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov UKT 561m3
Interne Kennung: 099/2019/142/4061
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 198 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 13 Prenet
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 198 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 13 Prenet
Interne Kennung: 099/2019/142/4071